Kripto Para Haberleri

Binance 50 Kat Kaldıraç ile Compound Sürekli Vadeli İşlemleri Ekledi

ABONE OL:

Önde gelen kripto para borsası Binance sürekli vadeli işlemler platformuna en son 28 Mayıs’ta Theta için destek eklemişti. Borsa kısa süre önce Compound yönetim tokeni COMP için türev bir ürünü piyasaya süreceğini açıkladı.

Binance Sürekli Vadeli İşlemleri Büyüyor

Binance.com

Bugün bir blog yazısındaki gelişmeyi açıklayan borsa COMP/USDT sürekli vadeli işlemlerini ekleyeceğini belirtti. Ürün, 30 Haziran 2020 saat 12: 00’de ticarete katılacak. COMP /USDT sürekli vadeli işlemleri 50 kat kaldıraç ile yarın piyasaya katılacak.

Borsanın kullanıcıları, bir kullanıcının konumunun kavramsal değerine bağlı olarak gelecekteki COMP / USDT sözleşmeleri için 1 kat ve 50 kat kaldıraç arasında işlem yapabilecek. COMP borsanın sürekli vadeli işlemler platformuna eklediği 26. Kripto para oldu.

Lider kripto para borsasının vadeli işlemlerinde bulunan diğer sürekli sözleşmeler: BTC/USDT, ETH/USDT, BCH/USDT, XRP/USDT, EOS/USDT, LTC/USDT, TRX/USDT, ETC/USDT, LINK/USDT, XLM/USDT, ADA/USDT, XMR/USDT, DASH/USDT, ZEC/USDT, XTZ/USDT, ATOM/USDT, BNB/USDT, ONT/USDT, IOTA/USDT, BAT/USDT, VET/USDT, NEO/USDT, QTUM/USDT, IOST/USDT ve THETA/USDT.

“Bitcoin’in Hisse Senedi Korelasyonu Eski Haline Geldi” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-hisse-korelasyonu/

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Borsası Bitfinex Kullanıcıları için Sosyal Ağ Yaptı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu