Kripto Para Haberleri

Binance 50 Kat Kaldıraç ile Dash Sürekli Vadeli İşlemleri Ekledi

3 Şubat Pazartesi günü kripto para borsası Binance, Eylül 2019’da piyasaya sürülen vadeli işlem platformu Binance vadeli işlemlerine yeni bir sürekli sözleşme ürünü olarak DASH/USDT ticaret çiftini 4 Şubat 2020 saat 11:00’de piyasaya süreceğini açıkladı.

Binance vadeli işlemleri, açıklamasında, piyasa manipülasyonunu önlemek için, işlemin başlamasından sonraki ilk 30 dakika içinde DASH’in piyasa fiyatı üzerinde yüzde +/- bir fiyat sınırı uygulayacağını belirtti. Fiyatlandırma sınırı, yüksek profilli borsada listelenen kripto paralarda ani şiddetli fiyat dalgalanmalarını hafifletmek için bir karşı kuvvet görevi görür.

Ayrıca, 30 Ocak’ta açıklanan ADA/USDT sürekli vadeli sözleşmesinde de olduğu gibi “Binance Vadeli İşlemlerinde ki sürekli vadeli işlem sözleşmeleri spot piyasadaki alım satım çiftlerine benzer, aynı şekilde fiyatlandırılır ve aynı şekilde sözleşmeleri yapılır.”

Binance Vadeli İşlemleri kullanıcıları 1 kat ile 50 kat kaldıraç arasında seçim yapabilecek.

Binance’ın diğer 12 sürekli vadeli işlem sözleşmeleri ticaret çiftleri: BTC/USDT, ETH/USDT, BCH/USDT, XRP/USDT, EOS/USDT, LTC/USDT, TRX/USDT, ETC/USDT, LINK/USDT, XLM/USDT, ADA/USDT ve XMR/USDT.

Daha dün Binance Vadeli İşlemleri Monero (XMR) için sürekli vadeli işlemlerini başlattığını açıklamıştı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Binance bazı koinlerin alım ve satımını durduruyor

Osman Kolat

Osman Kolat, 1987 Ankara doğumludur. Ekonomi, kripto paralar, fintech üzerine çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda ekonomi okur yazarlığı yanı sıra, mevcut ekonomik düzeni daha iyi anlayabilmek ve okuyucularına aktarabilmek adına akademik çalışmalar yürütmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu