Kripto Para Haberleri

Binance DEX Ekim Ayında 50 milyon Dolar Hacim Kaydetti

Planlanan Heisenberg hard forkunun başarıyla tamamladıktan sonra, Malta merkezli kripto para borsası tarafından başlatılan blockchain projesi Binance Chain, Ekim ayında yapılan güncellemelerle ilgili aylık raporunu yayınladı.

Raporda, beş aydan fazla bir süredir faaliyet gösteren Binance Chain’in 46 milyonun üzerinde bir blok yüksekliğe sahip olduğu ve 300.000 adresten, 33 milyonun üzerinde işlem gerçekleştiği belirtildi. Binance Chain’de şu anda toplam 160 BEP2 tokeni bulunuyor.

Geçtiğimiz ay, topluluk tarafından sunulan 11 listeme teklifinin, halen oy verme sürecinde olan 2 teklif ile birlikte dağınık borsa platformu Binance DEX’de onaylandı. Ayrıca, CoinMarketCap ve CoinGecko’dan gelen verilerden yola çıkarak rapor, Binance DEX’in Ekim ayı boyunca yaklaşık 50 milyon dolar işlem hacmi olduğunu belirtti.

Binance Chain Güncellemeleri

Raporda ayrıca, dağınık anahtar üretimi ve imzalama için bir kripto grafi protokolü olan Ekim ayında Eşik İmza Şemasını tanıtan Binance Chain’den bahsedildi. Temel olarak bu özellik ile kullanıcılar farklı taraflara dağıtılan özel farklı bir anahtar alır ve böylece imzalar oluşturmalarını sağlar. Rapor ayrıca daha yüksek güvenlik, daha hızlı kurulum ve garantili kurtarma koruması gibi planın avantajlı özelliklerinden de bahsetti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  18 yaşındaki Japon hacker 15 milyon Yen değerinde kripto para çaldı!

Farklı platformlarda Ekim ayında yayınlanan Binance Chain düğümünün 6.3 versiyonu, performans geliştirmeleri ve parti büyüklüklerinin arttırılması gibi geliştirmeler sundu. Ayrıca Ekim ayında, belirli adreslerden gelen işlemleri engelleyebilecek bir komut dosyasına izin veren Binance Chain Evolution Offer (BEP) 51 tanıtıldı.

Hem ana ağdaki hem de test ağında ki HTTP API hizmeti gibi çeşitli API hizmetleri de güncellendi. Raporda ayrıca, internet cüzdanları için alım satım sayfasındaki sık kullanılanlar sütunu ve Trust Cüzdanı için sipariş defteri desteği gibi cüzdan geliştirmelerinde de bahsedildi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu