Anasayfa Altcoin Binance, Gündemdeki Coin'i Listeledi: Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Binance, Gündemdeki Coin'i Listeledi: Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Altcoin

Binance, bugün Memecoin (MEME) listelemesini gerçekleştirerek belirli spot işlem çiftlerini alım satıma açtı.

Binance, Gündemdeki Coin'i Listeledi: Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance tarafından kısa bir süre önce yapılan açıklamaya göre; Memecoin (MEME), kripto staking platformu olan Binance Launchpool'da başarılı bir şekilde piyasaya sürüldü. Borsa, bugün saat 11.00 (TSİ) itibarıyla MEME'yi alım satım için listeledi. 

Duyuruya göre; Binance, bugün MEME ve spot işlem çiftleri için alım satım desteğini başlattı. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen MEME, yatırımcılar ve traderlar arasında merak uyandırdı ve fiyatı etrafında dönen spekülasyonları alevlendirdi.

Binance, Memecoin Ticaretini Başlattı

Kripto para borsası Binance, bugün Memecoin (MEME) ticaretini başlattı. Memecoin'i listeleyen borsa; MEME/BNB, MEME/USDT, MEME/FDUSD, MEME/TUSD ve MEME/TRY spot işlem çiftlerini alım satıma açtı. 

Buna ek olarak firma, işlemlerin başlamasından sonraki 48 saat içinde MEME/USDT işlem çifti için TradingBots hizmetlerini etkinleştirmeyi planlıyor.

Binance, yeni bildirimler yapılana kadar kullanıcıların MEME/FDUSD ve MEME/TUSD işlem çiftlerinde sıfır maker ücretinden yararlanacaklarını duyurdu. Binance Futures, 50 kata kadar daha fazla kaldıraçla USDⓈ-M MEME Sürekli Sözleşmesini başlattı. 

Binance, Gündemdeki Coin'i Listeledi: Fiyat Nasıl Tepki Verdi?

Memecoin Fiyatında Düşüş Yaşandı

MEME fiyatı son yedi gün içinde önemli bir düşüşe tanıklık etti ve yüzde 20,05 düştü. Tokenin dört saatlik işlem hacmi hiçbir kazanca tanık olmadı ve 198.172.059 dolarda sabit kaldı. Piyasa değeri ise yüzde 20.88'lik bir düşüşe tanık olarak 186.677.418 dolara ulaştı. Mevcut MEME fiyatı 0,02127 dolar olup, son yirmi dört saat içinde yüzde 21,51'lik bir düşüş yaşadı.

Kripto para meraklıları, şu anda Memecoin'i yakından takip ediyorlar. Memecoin'in ve işlem çiftlerinin Binance'de listelenmesine rağmen coin, aşırı dalgalanmaya işaret edecek şekilde düşüşte kalmaya devam ediyor.

Kaynak: CoinGape

Binance, Gündemdeki Coin'i Listeledi: Fiyat Nasıl Tepki Verdi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik