Kripto Para Borsaları

Binance İletişim

Binance dünya genelinde en çok tercih edilen kripto para birimi borsasıdır. Ticaret hacmi ile lider konuma sahip olan Binance’ın milyonlarca kullanıcısı vardır. Alanında lider olmasından ve çok fazla kullanıcıya sahip olmasından dolayı birçok kişi Binance iletişim bilgilerini merak etmektedir. Binance kullanırken herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Binance ile iletişim kurabilirsiniz.

Binance Nasıl İletişim Yapılır?

Bir sürü kullanıcıya sahip olduğundan dolayı Binance nasıl iletişim yapılır? herkes tarafından merak edilen bir konudur. Binance ile iletişim kurmanın birkaç yolu var. Listeleyecek olursak;

  • Binance destek ile görüşme
  • Binance müşteri temsilcisi ile canlı görüşme yapma
  • Binance sosyal medya kanallarını kullanma

Binance borsası ile iletişim kurmanın yöntemleri yukarıdaki gibidir. Binance destek merkezine bağlanarak sıkça sorulan sorulardan sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Binance destek merkezinde sorununuza cevap bulamazsanız Binance müşteri temsilcisi ile canlı olarak konuşabilirsiniz. Binance destek merkezinden eliniz boş olarak ayrılırsanız Binance sosyal medya kanallarını kullanarak Binance ile iletişim kurabilirsiniz.

Binance destek merkezi: https://www.binance.com/tr/support

Binance İletişim

İlgili içerik: Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Binance destek merkezinde çeşitli yardım mekanizmaları vardır. Bunlar Sıkça sorulan sorular, self servis ve duyurulardır. Hepsine tek tek bakalım:

Binance Destek Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Binance destek merkezi sıkça sorulan sorular kısmında arama yapabilirsiniz. Hesap işlevleri, etiğim, kripto yatırma/çekme, kripto al (itibari para), spot al işlemleri, finans, API, güvenlik, kullanım koşulları ve NFT’ler hakkında bilgi edinebilir ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Binance İletişim

Binance Destek Merkezi Self Servis:

Binance destek merkezi self servis seçeneğinde şifre sıfırlama, hesap kilidi açma, telefonla güvenli doğrulamasını sıfırlama, e-posta adresini değiştirme, Google authenticator sıfırlama, hesaba geçmeye yatırma işlemindeki varlıkları kurtarma ve etiket/memo eksik veya yanlış olan yatırma işlemindeki varlıkları kurtarma işlemleri yapabilirsiniz.

Binance İletişim

Binance Destek Merkezi Duyuru

Binance destek merkezi duyuru kısmında yeni kripto para listelemeleri, güncel haberler, yeni etkinlikler, yeni itibari para listelemeleri, API güncellemeleri ve Airdrop’lar hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Binance İletişim

Binance Türkiye İletişim

Binance 2020 yılında Türkiye merkezli şirketini açarak ülkemizde resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. TRBinance adlı bu borsa İstanbul’da yer almaktadır. Ne kadar ülkemizde yer alsa da Binance Türkiye’nin müşteri hizmetleri numarası yoktur. Binance Türkiye ile iletişim kurmak için TRBinance hesabınıza girip ana sayfanın sağ alt kısmında bulunan destek merkezine danışabilirsiniz. Buna ek olarak destek@trbinance.com adresine mail atabilirsiniz.

İlgili içerik: Binance Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Binance Rehberi

Binance Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Binance müşteri hizmetleri telefon numarası ile destek veren bir borsa değildir. Binance’ın merkezi Cayman Adalarında olduğundan dolayı borsa telefonla destek vermiyor. Binance ile iletişim kurmak için yukarıda listelediğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz.

Binance Sosyal Medya İletişim

Binance ile iletişim kurmanın bir diğer yöntemi de borsanın sosyal medya kanalları ile etkileşime geçmektir. Binance sosyal medyayı sıklıkla kullanan bir borsa olduğundan dolayı sorununuza cevabı buralarda hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Binance sosyal medya iletişim:

Binance Twitter: https://twitter.com/binance

Binance Instagram: https://www.instagram.com/binance/

Binance Telegram: https://t.me/BinanceExchange

Binance Facebook: https://www.facebook.com/binance

Binance Reddit: https://www.reddit.com/r/binance

Binance bazı sosyal medya kanalları üzerinden resmi olarak destek vermediğini unutmayın. Binance sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcılarının kişisel bilgilerini isteyemez. Bu konu Binance Twitter hesabı tarafından 21 Mart 2021’de açıklığa getirilmiştir.

Binance Destek Ekibine Nasıl Ulaşabilirim?

Binance destek ekibine ulaşmak mümkündür. Binance destek ekibine Binance yardım merkezinde ulaşabilirsiniz. Binance yardım merkezinde sorununuzu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Binance destek merkezi ile görüşme için https://www.binance.com/tr/chat linkini kullanabilirsiniz.

İlgili içerik: Binance Müşteri Hizmetleri

Binance Destek Mail

Binance borsası internet üzerinden destek veren bir borsadır. Binance destek mail adresi için destek@trbinance.com e-postasına mail atabilirsiniz.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 20 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün