Kripto Para Haberleri

Binance İngiltere 2020 Sonbahar’da Açılacak

Binance, ilk olarak haziran ayı ortasında bir İngiltere kripto para ticaret platformu için planlarını açıkladı. Şirket şimdi 2020 sonbaharında platformu açacağını onayladı.

Binance İngiltere Sonbahar’da Geliyor

Binance İngiltere 2020 Sonbahar'da Açılacak –

http://binance.com

Borsanın İngiltere platformu, İngiltere’nin Daha Hızlı Ödemeler hizmetinin yanı sıra sistemin Avrupa eşdeğeri Tek Euro Ödeme Alanı (SEPA) ağı aracılığıyla banka havalesi yoluyla GBP ve Euro’da açık / kapalı ödeme rampaları sağlayacak.

Daha Hızlı Ödemeler yoluyla gönderilen ödemeler anında yapılır, ancak bazı durumlarda iki saate kadar sürebilir. Maksimum varsayılan işlem limiti 250 bin Euro ya da 316 bin dolardır; ancak, bireysel kuruluşlar kendi sınırlarını belirleyebilirler.

Kripto para borsası tarafından yayınlanan bir blog yayınına göre, İngiltere borsasının başlatılmasıyla 65 adede kadar kripto para kullanıma açılacak. Ancak, şu anda hangi kripto paraların listelenmeyeceğine dair bir bilgi açıklanmadı.

Borsanın CEO’su Changpeng Zhao:

“İngiltere önemli bir finansal merkez üssü olup, Londra dünyanın ikinci en büyük finans merkezi ve döviz piyasasında lider pazardır.”

Changpeng Zhao, borsanın İngiltere ayağının piyasaya sürülmesinin, bölgedeki kripto paraların geleceğine temel teşkil ettiğini ve İngiltere’nin kripto para dostu duruşunun nedeni olduğunu belirtti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyatı 10.500 Dolar Sınırını Geçti!

Changpeng Zhao:

“Kripto paraların ve yeni teknolojinin gücüyle dünya çapında yerel pazardaki büyüme çabalarımızın bir parçası olarak, İngiltere bölgede ve Avrupa’da ilginin ön saflarında yer alıyor. Binance.UK’in gelecek nesil finans için bir basamak görevi görmesini umuyoruz.”

“Bitcoin, Devam Eden Altcoin Rallisini Nasıl Bitirebilir?” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-altcoin-ralli-nasil-bitirebilir/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu