Anasayfa Sektörel Binance, İstanbul'daki Etkinlikte Web3 Cüzdanını Duyurdu!

Binance, İstanbul'daki Etkinlikte Web3 Cüzdanını Duyurdu!

Sektörel

Binance, İstanbul'da düzenlenen Binance Blockchain Week 2023'te Web3 cüzdanını duyurdu.

Binance, İstanbul'daki Etkinlikte Web3 Cüzdanını Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, milyonlarca kullanıcının "tohum ifadelerini kaybetme riski olmadan veya karmaşık kayıt süreçleriyle mücadele etmeden" sektörü "keşfetmesine ve deneyimlemesine" olanak sağlamak için Web3 cüzdanını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ürün, platformun uygulaması içerisinde oluşturulmuş bir self-custody cüzdandır. 

Şirket, duyuruyu İstanbul'da düzenlenen Binance Blockchain Week 2023 sırasında yaptı. Web3 cüzdanı, müşterilerin 30'dan fazla ağda binlerce kripto para birimini takas etmelerine, çeşitli merkeziyetsiz uygulamaları (Dapps) keşfetmelerine, hızlı para transferi yapmalarına, varlıklarından getiri elde etmelerine ve daha fazlasına imkân tanıyor.

Binance, İstanbul'daki Etkinlikte Web3 Cüzdanını Duyurdu!

CZ: Cüzdanlar, Web3 Sisteminin Ayrılmaz Bir Parçası!

Binance CEO'su Changpeng Zhao, "Web3 cüzdanları, dijital varlıkları depolamaktan daha fazlasını temsil ediyor. Bunlar, Web3 sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır ve bireyleri kendine egemen finansman yeteneği ile güçlendirir." dedi.

Ürün, doğrudan borsanın mobil uygulamasına yerleştirilmiştir. Bu da kullanıcıların onu saniyeler içinde etkinleştirmesine imkân tanıyor. Ürün, kullanıcının özel anahtarlarını üç küçük parçaya bölen MPC teknolojisini kullanarak maksimum güvenlik sunuyor.

Binance Bölgesel Pazarlar Başkanı Richard Teng, cüzdanın ana hedefinin "Web3'ü deneyimleyen mevcut kullanıcı yolculuğunu yükseltmeye yardımcı olmak" olduğunu söyledi.

Teng, "Kullanıcılarımızın Web3 ile güvenli ve korumalı bir ekosistem içinde etkileşimde bulunduklarından emin olmalarını istiyoruz. Bu nedenle MPC teknolojisinin yanı sıra Binance'in güvenilir güvenlik altyapısını da Web3 cüzdanına dâhil ettik." diye ekledi.

Binance, İstanbul'daki Etkinlikte Web3 Cüzdanını Duyurdu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar