Kripto Para Haberleri

Binance, Kanada’daki Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan ve üye sayısı bazında bir değerlendirme yapılığında liderliği elinde bulunduran Binance, İngiltere ile birlikte Kanada’da da faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Aslında zorunlu bir karar çünkü yaptırımların baş göstermesi ile birlikte ellerine farklı bir seçenek kalmadı.

Kısa bir süre önce İngiltere ve Binance haberini duyurmuştuk ve kripto para varlıklarına nasıl bir etki yaptığını da yine siz değerli yatırımcılar ile paylaştık. Ontario’da faaliyetlerine devam eden Binance, kısa bir süre önce artık bu bölgede de faaliyetlerine devam etmeyeceğini duyurdu. Regülasyon kaynaklı sorunlar nedeniyle bu kararı almak zorunda olan borsa, artık Ontario’da da adından söz ettiremeyecek.

İşler her geçen gün biraz daha kötüye gidiyor ve kontrolden çıktığını da görebiliyoruz. Binance, tek tek faaliyetlerine son veriyor ve yatırımcılar da bu konuda nasıl hareket edeceklerini bilemiyorlar.

31 Aralık Son Tarih

binance

İşlemlerin 31 Aralık’a kadar tamamlanması gerektiği açıklandı ve resmi bir yazı ile birlikte duyuru yapıldı. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Binance bu piyasanın en iyileri ve aynı zamanda en büyükleri arasında yer alıyor. Şartlar yerine getirilmediği için ne yazık ki yaptırımların kabul edilmesi gerekiyor. Faaliyetler durdurulacak ve belki birkaç bölgede daha yok sayılacaklar.

Sektörün en büyük borsaları arasında gösterilen Binance’ın bile büyük hatalar yapabileceğini görmüş olduk. İnsanlar, borsa tercihi yaparken güvenilir ve aynı zamanda yüksek puanlı borsaları tercih ediyor ancak bu tür basit hatalar ne yazık ki güven sorununu bir kez daha gözler önüne seriyor.

İngiltere ile birlikte Kanada da Binance ile ilgili yaptırımlar sunan ülkelerden biri oldu. Peki bu gelişmelerin devamı gelecek mi? Şu an için bir netlik söz konusu değil ancak Binance bu konuda elbette birtakım önlemler alacak ve hamlelerde bulunacaktır. Binance gibi dev bir firmanın bu yaptırımlara kolay boyun eğeceğini düşünmüyor ve önlem alacakları konusunda inancımızın tam olduğunu ifade ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: Kripto Paralara Yaptırım Uygulanırsa Ne Olur?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu