Kripto Para Haberleri

Binance Kısa Süreli Şok Yaşattı ve Para Çekimlerini Durdurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan ve listenin en üst sırasında yer almaya devam eden Binance, kısa bir süre önce yatırımcılarına büyük bir şok yaşattı ve Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile birlikte para çekimlerini bir süreliğine durdurduğunu ifade etti. Gerekli incelemeler yapıldıktan hemen sonra ise para çekimleri yeniden aktif edildi.

An itibarıyla bir sorun bulunmuyor ancak dünyanın en güçlü ve en güvenilir para borsasının bu hareketi büyük tepki topladı. Aslında daha önce de yaşanan bir sorundu ancak kısa süre içerisinde çözülmüştü.

Binance, hali hazırda milyonlarca insanın göz bebeği olmayı başaran ve binlerce insan da aktif olarak hizmet veren güvenilir borsalardan biri. Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda insana ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bugün Türkiye saati ile yeni bir gelişme daha yaşanacak ve yeni bir dijital varlık listelenecek.

Shib, TSİ 14.00’da Listeleniyor!

Shiba Inu

Shiba Inu ismini sizler de duymuş olmalısınız. Shib, bugün 14:00 sularında Binance’ta listelenecek ve hali hazırda kurt yatırımcıların büyük bir heyecan ve arzu ile bekleyişte olduklarını da hatırlatmak isteriz. Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri ve listeleme ile birlikte çok daha kalabalık bir kitleye hitap edeceğini ön görüyoruz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  2021 yılında kripto para birimi mi alacaksınız? En iyi kripto para birimini bulmanın 2 yolu...

Yeni listelenen dijital varlıkların alıcısı da bir hayli fazla oluyor. Şu an gerek sosyal medyada gerek kripto para forumlarında en çok konuşulan ve yine gündeme taşınan varlıkların başında Shib geliyor. Hızlı bir yükseliş ile listeleme öncesi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yeni dijital varlıklar yeni bir yatırım heyecanını da beraberinde getiriyor ve Binance’ın listeleme desteği ile birlikte bizler de inanıyoruz ki kısa süreliğine de olsa büyük bir patlama yaşayacaktır. An itibarıyla Binance hesaplarınızdan sorunsuz bir şekilde para çekimi yapabiliyorsunuz. Gerekli incelemeler yapıldı ve sorun çözüldü. Shib için ise saat 14:00’ı beklemek durumundasınız ve zaten Twitter hesaplarından da an be an bilgi vermeye devam ediyorlar.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu