Anasayfa Sektörel Binance Kullanıcıları Dikkat: Yeni Bir Özellik Kullanıma Sunuldu!

Binance Kullanıcıları Dikkat: Yeni Bir Özellik Kullanıma Sunuldu!

Sektörel

Binance, vadeli işlemler için copy trading özelliğini hayata geçirdi.

Binance Kullanıcıları Dikkat: Yeni Bir Özellik Kullanıma Sunuldu!

Kripto para borsası Binance, belirli piyasalardaki vadeli işlem ürünleri için bir copy trading özelliğini kullanıma sundu. Bu yenilikçi özellik; kullanıcıların, deneyimli yatırımcıların alım satım stratejilerini ve portföylerini titizlikle takip etmelerini ve kopyalamalarını sağlayarak ticaret topluluğu içinde daha etkileşimli ve eğitici bir ortam yaratıyor.

Binance, Esnek Yatırım Yönetimi Seçenekleri Sunuyor

Binance Copy Trading, kullanıcıların tercihlerine ve risk toleransına uyum sağlamak için iki mod sunar. "Sabit miktar" modu; copy trading yapanların, alım satımların kopyalanması için ayırmak istedikleri belirli bir miktarı belirlemelerine imkân tanır. "Sabit oran" modu; yatırımcıların, hesap bakiyelerine göre lider yatırımcıların stratejilerine uymalarını sağlayarak yatırımlarını yönetmeleri için esnek bir yaklaşım sağlar.

Binance Pazarlama Müdürü Rachel Conlan, şirketin misyonunun "finansal erişimi artırmak ve kullanıcıların mali durumları üzerinde daha derin kontrol sahibi olmalarına yardımcı olmak" etrafında döndüğünü ifade etti. Sonuç olarak bu girişim, deneyimli traderlardan bir şeyler öğrenmek ve onlarla etkileşim kurmak isteyen yeni kullanıcıların artan talebine yanıt veriyor. Ayrıca, deneyimli yatırımcılar artık uzmanlıklarını paylaşmak ve bunlardan para kazanmak için çok sayıda yönteme sahip.

Binance Kullanıcıları Dikkat: Yeni Bir Özellik Kullanıma Sunuldu!

Copy Trading Yapanlar, Kapsamlı Portföy Analizlerine Erişiyor

Öncü traderlar, stratejilerini ve tekniklerini Binance Feed'de paylaşırken yüzde 10 kâr payı kazanabilir ve işlemlerini taklit eden copy traderlardan yüzde 10 alım satım komisyonu iadesi alabilir. Dolayısıyla bu özellik, bilgi paylaşımını kolaylaştırır ve deneyimli traderların uzmanlıklarını toplulukla paylaşmaları için finansal bir teşvik sağlar.

Copy traderlar, aynı anda en fazla 10 öncü yatırımcıyı takip edebilir ve onların portföyleri hakkında çeşitli zaman dilimlerindeki getiriler, kâr ve zarar kayıtları, maksimum düşüş ve yönetim altındaki varlıklar gibi hayati bilgilere erişebilirler. Bu şeffaflık, copy trading yapanların kimi takip edecekleri konusunda bilinçli kararlar vermek için gerekli tüm bilgilere sahip olmalarını sağlar.

2021 yılında Binance, bölgedeki artan düzenleyici baskılara bağlı kalarak Avustralyalı müşteriler için vadeli işlem ve opsiyonlarını ve kaldıraçlı token hizmetlerini geri çekti. Borsa, ayrıca Avustralya'da alım satım opsiyonları, marj ürünleri ve kaldıraçlı tokenler için yeni hesapların açılmasını durdurarak uyumluluğa ve mevzuata bağlılık konusundaki kararlılığını ortaya koydu.

Kaynak: CoinGape

Binance Kullanıcıları Dikkat: Yeni Bir Özellik Kullanıma Sunuldu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik