Anasayfa Altcoin Binance, Kullanıcılarına Duyurdu: 10 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor!

Binance, Kullanıcılarına Duyurdu: 10 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor!

Altcoin

Kripto para borsası Binance tarafından yapılan duyuruya göre; söz konusu borsa, 10 yeni işlem çiftini listeleyecek.

Binance, Kullanıcılarına Duyurdu: 10 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Binance Spot'ta birkaç kriptoyu USDC çiftleri halinde listeleyeceğini duyurdu.

Binance; Solana (SOL), XRP, Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri için yeni spot işlem çiftleri eklemeyi planlıyor.

Kullanıcılar, yeni spot işlem çiftleriyle işlem yapmaya 12 Aralık TSİ 11:00'da başlayabilirler.

Binance, USDC İşlem Çiftlerini Listeliyor

Binance, Kullanıcılarına Duyurdu: 10 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor!

Kripto para borsası Binance, 27 Aralık'ta yaptığı resmî bir duyuruda, yeni USD Coin (USDC) spot işlem çiftlerini açıkladı.

Söz konusu hamle, kripto para borsasının BUSD desteğini sonlandırmaya ve birden fazla stablecoin desteğini genişletmeye çalıştığı bir dönemde geldi.

Binance, ADA/USDC, ARB/USDC, AVAX/USDC, DOT/USDC, INJ/USDC, MATIC/USDC, OP/USDC, ORDI/USDC, SOL/USDC ve XRP/USDC gibi önemli kripto spot çiftlerini listeleyecektir.

Ekim ayında Binance, Polygon blockchain ağında yerel USDC stablecoin desteğini geri getirdiğini duyurdu. Borsa, ayrıca yakında USDC yatırma ve çekme işlemlerini açacağını da bildirdi. 

2022 yılının ortalarında Binance, USDC dahil olmak üzere çeşitli stablecoin'lere verdiği desteği durduracağını açıklamıştı. Borsa, bunun yerine stablecoin tabanlı işlemler için kendi tokeni BUSD'yi tercih edecekti. Fakat SEC'in BUSD'ye yönelik baskısı, Binance'i BUSD desteğini sonlandırmaya itti.

Kaynak: CoinGape

Binance, Kullanıcılarına Duyurdu: 10 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan