Anasayfa Altcoin Binance Listelemesi, Bu Altcoine Yaradı: Adeta Patlama Yaptı!

Binance Listelemesi, Bu Altcoine Yaradı: Adeta Patlama Yaptı!

Altcoin

Trust Wallet Token (TWT), yeni Binance listelemesinin ardından yüzde 22 artış gösterdi.

Binance Listelemesi, Bu Altcoine Yaradı: Adeta Patlama Yaptı!

Kripto para dünyasında önemli gelişmelerin yaşandığı bir günde Trust Wallet Token (TWT), değerindeki yüzde 22'lik kayda değer bir artışla dikkatleri üzerine çekti. Bu artışın katalizörü, TWT'nin Binance vadeli işlemlerinde uzun zamandır beklenen listelemesi oldu. Bu hareket, token fiyatını anında Nisan 2023'ten bu yana en yüksek seviyesi olan 1,3568 dolara çıkardı.

Binance'e yakınlığıyla bilinen ve gözetim dışı bir kripto para cüzdanı olan Trust Wallet, kısa bir süre önce kapsamlı bir yeniden markalaşma ve ara yüz tasarımı sürecinden geçti. Birkaç yıldır spot ticaret için mevcut olmasına rağmen TWT'nin Binance'te vadeli işlemler piyasasına girmesi, token için çok önemli bir ana işaret etti. Bybit'in TWT vadeli işlemlerini tanıtan ilk borsa olması ise dikkat çekicidir.

Binance Listelemesi, Bu Altcoine Yaradı: Adeta Patlama Yaptı!

Listelemeler, Fiyat Artışlarını da Beraberinde Getiriyor

TWT'nin Binance vadeli işlem listelemesine yanıt olarak ani fiyat artışı, kripto alanında benzeri görülmemiş bir durum değil. Binance ve Upbit gibi büyük borsalar, vadeli işlem ticareti başlattıklarında tokenler için çift haneli fiyat artışlarını tetikleme geçmişine sahiptir. Bu model; haberlerin, dijital varlıkların fiyatları üzerindeki ani etkisinin altını çiziyor.

Kripto para yatırımcıları, hala kullanılmayan bir potansiyele sahip olduğu için Trust Wallet token etrafındaki gelişmeleri kesinlikle yakından takip ediyor. TWT, uzun zamandır beklenen MetaMask token ile birlikte cüzdan kategorisine aittir.

Öte yandan, Binance ile yakından ilişkili olması, TWT'nin BNB'nin yolundan gitmesi yönünde spekülasyonlara yer açıyor.

Kaynak: U.Today

Binance Listelemesi, Bu Altcoine Yaradı: Adeta Patlama Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik