Anasayfa Altcoin Binance, Marjin İşlemlerden Bu İşlem Çiftlerini Kaldırıyor!

Binance, Marjin İşlemlerden Bu İşlem Çiftlerini Kaldırıyor!

Altcoin

Kripto para borsası Binance, marjin işlemlerden bazı işlem çiftlerini delist edeceğini duyurdu.

Binance, Marjin İşlemlerden Bu İşlem Çiftlerini Kaldırıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Binance Margin'deki seçilmiş marjin ticaret çiftlerini delist edeceğini duyurdu. Kripto para borsası; Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Avalanche (AVAX), Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi bazı önemli kriptoları kaldırıyor.

Binance Başlıca Marjin Ticaret Çiftlerini Kaldırıyor

Kripto para borsası Binance, 9 Kasım'da çapraz marjin ve izole marjin işlem çiftlerinin kaldırılacağını açıkladı.

Binance; BCH/BUSD, ADA/BUSD, AVAX/BUSD, BCH/BUSD, DOGE/BUSD, DOT/BUSD, FIL/BUSD, LINK/BUSD, LTC/BUSD, MATIC/BUSD ve SHIB/BUSD gibi bazı önemli kripto marjin çiftlerini kaldıracak. Bu hamle, BUSD stablecoin desteğini Şubat 2024'e kadar tamamen sona erdirme stratejisinin bir parçası.

Diğer marjin ticaret çiftleri ise AGIX/BUSD, APE/BUSD, BAKE/BUSD, FRONT/BUSD, GALA/BUSD, LUNA/BUSD, LUNC/BUSD, OP/BUSD, RUNE/BUSD, TRB/BUSD, USTC/BUSD, XLM/BUSD ve YGG/BUSD'dir.

Binance, Marjin İşlemlerden Bu İşlem Çiftlerini Kaldırıyor!

Kullanıcılardan Varlıklarını Spot Cüzdanlara Aktarmaları Tavsiye Edildi

Kullanıcılar, 3 Kasım saat 06:00 UTC'den itibaren yukarıda belirtilen kriptolar için izole marjin borçlanması yapamayacak. Binance Margin, 9 Kasım'da bu çapraz ve izole marjin çiftlerindeki pozisyonları kapatacak, otomatik bir ödeme gerçekleştirecek ve bekleyen tüm emirleri iptal edecek.

Kullanıcılar, delist etme işlemi sırasında pozisyonlarını güncelleyemeyecekler. 9 Kasım 2023 saat 06:00'da (UTC) marjin ticaretinin durdurulmasından önce kullanıcıların pozisyonlarını kapatmaları ve/veya varlıklarını Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlara aktarmaları şiddetle tavsiye edilir.

Buna ek olarak kullanıcıların olası kayıpları önlemek için pozisyonlarını kapatmaları ve varlıklarını spot cüzdanlara aktarmaları isteniyor.

Binance, daha önce Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), BNB, Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Solana (SOL), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi bazı büyük likidite havuzlarını kaldırmıştı. 

Kaynak: CoinGape

Binance, Marjin İşlemlerden Bu İşlem Çiftlerini Kaldırıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan