Kripto Para Borsaları

Binance Müşteri Hizmetleri

Binance 2017’de kurulmuş bir kripto para birimi borsasıdır. Binance şu anda dünyada ticaret hacmi ile lider bir borsadır ve yüzlerce kripto para çiftine ev sahipliği yapmaktadır. Milyonlarca kullanıcıya sahip olduğundan dolayı borsa kullanıcılarının karşılaşabileceği sorunların önüne geçmek ve bu sorunlar engellenemezse diye Binance müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Binance müşteri hizmetleri linki: https://www.binance.com/tr/support

İlgili içerik: Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Binance Nasıl İletişim Yapılır?

Binance ile iletişim sadece destek ekibi ile konuşarak gerçekleştirilebilir. Binance borsası müşteri hizmetlerinin telefon numarası yoktur. Binance ile iletişim kurmak için ilk olarak Binance müşteri hizmetlerine girin, karşılaştığınız sorunu SSS kısmında aratın.

Binance Müşteri Hizmetleri

Burada sorununuza cevap bulma ihtimaliniz çok yüksektir. Sorununuz hala devam ediyorsa Self servis ve SSS kısımlarına bakın.

Binance Müşteri Hizmetleri

Binance Canlı Destek Var mı?

Binance canlı desteğe sahip bir borsadır. Borsa şu anda Çince, İngilizce, İspanyolca, Türkçe, Korece, Vietnamca ve Portekizce canlı destek sunabiliyor.

Binance canlı desteğe ulaşmak için:

 1. https://www.binance.com/tr/support linkine tıklayın.
 2. Ekranın sağ alt kısmında bulunan sarı mesaj kutucuğuna (Destek) basın.

Binance Müşteri Hizmetleri

 1. Binance destek ekibi açılacaktır.
 2. Bu konuşmada sorununuzu seçin, sorununuz listelenmediyse yakın bir konuyu seçin.
 3. Sorununuz çözümlenmedi seçeneğine tıklarsanız karşınıza “Şimdi mesaj bırakın” seçeneği çıkacaktır.

Binance Müşteri Hizmetleri

 1. “Şimdi mesaj bırakın” seçeneğini seçerseniz en kısa süre içinde Binance müşteri hizmeti temsilcisi ile görüşeceksiniz.

Binance Müşteri Hizmetleri

 1. Görüşmenizi bitirdikten müşteri hizmetleri temsilcisi ile olan sohbetinizi değerlendirebilir ve başka bir sorununuz varsa “Yeni bir sorum var” diyerek tekrardan müşteri hizmetleri ile konuşabilirsiniz.

Binance Türkiye Güvenilir mi?

Binance Türkiye, Binance’ın ülkemizdeki kullanıcıları için özel olarak aştığı bir borsadır. Binance Türkiye kullanıcıları Türk lirası ile kripto para alıp satabilir. Binance Türkiye’de şu anda 27 adet TRY çifti bulunmaktadır.  Binance Türkiye’nin sahibi BN Teknoloji A.Ş’dir. Binance Türkiye, Binance borsasının en büyük güvenlik fonlarından biri olan Binance SAFU tarafından korunmaktadır. Bu yüzden Binance Türkiye borsası güvenilirdir.

Binance Müşteri Hizmetleri

Binance Nasıl Bir Site?

Binance kripto para borsası olarak hizmet veren bir sitedir. Merkezi bir borsa olarak işlemlerini sürdüren Binance çeşitli güvenlik önlemleri ile kullanıcılarını koruyan bir borsadır. Binance şu anda ticaret hacmi ile lider bir borsadır.

 • Binance üzerinde çeşitli fonksiyonlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki Binance Lite’dır. Kripto para alanına yeni katılan kişiler borsanın bu versiyonunu kullanabilir. Profesyonel tüccarlar ise Binance Professional kullanabilir.
 • Binance üzerinde Academy kısmında borsa rehberleri, kripto para rehberleri, güvenlik rehberleri gibi faydalı konular hakkında bilgilendirmeler bulunmaktadır.
 • Binance Research bölümünde kripto paralar hakkında analizler ve raporlar bulunmaktadır.
 • Binance kullanıcıları hızlı bir şekilde kripto para alıp satabilir, Binance Earn’e katılabilir, Binance Pool’da madencilik yapabilir, kripto para staking yapabilir, Likit swap ve Binance Pay’e katılabilir.
 • Binance kullanıcıları Binance NFT pazarından NFT satın alabilir.
 • Binance Charity aracılığıyla borsa kullanıcıları tercih ettikleri bir yardım kurumuna bağışta bulunabilir.
 • Binance DEX borası aracılığıyla borsa kullanıcıları merkezi olmayan borsa deneyimine sahip olabilir.
 • Binance Launchpad aracılığıyla kullanıcılar yeni kripto paraları keşfedebilir, kripto para çıkartabilir ve staking yapabilir.

Binance Destek Ekibine Nasıl Ulaşabilirim?

Binance destek ekibine ulaşmak için https://www.binance.com/tr/chat linkine tıklamanız gerekiyor. Buradan sorununuzu seçebilir ve canlı destek ile görüşebilirsiniz.

İlgili İçerik: Binance Vadeli İşlemleri Rehberi

Binance Canlı Destek:

Binance canlı destek kullanan bir borsadır. Binance canlı destek ile konuşmak için https://www.binance.com/tr/support bağlantısına tıklayın. Bundan sonra sorununuzu bulun, sorununuz listelenmediyse sağ alt köşede bulunan destek kutucuğuna tıklayın. Burada tekrardan en sık karşılaşılan sorunlar yer alacaktır. Sorununuz çözümlenmedi ise “Sorununuz çözümlenmedi” seçeneğine basın ve “Şimdi mesaj bırakın” kutucuğuna tıklayın. Bir Binance müşteri hizmeti temsilcisi en kısa zamanda sizinle canlı olarak konuşacaktır.

Binance Telefon:

Binance müşteri hizmetlerinin telefon numarası yoktur. Binance müşteri hizmetleri ile canlı olarak görüşmek için Binance canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Binance Mail Adresi

Binance resmi mail adresi do-not-reply@binance.com ve donotreply@directmail.binance.com şeklindedir.

İlgili içerik: Binance Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Binance Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 20 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün