Kripto Para Borsaları

Binance Nasıl İndirilir?

Binance borsası küresel olarak ticaret hacmi ile lider bir kripto para birimi borsasıdır. 2017 yılında kurulan Binance o zamandan beri müşteri memnuniyetine odaklanan bir borsadır. 2017’den itibaren Binance’a yüzlerce itibari para ve kripto para çifti eklenmiştir. Binance nasıl indirilir? Binance indirme nasıl yapılır? Telefon için Binance uygulaması, Bilgisayar için Binance uygulaması, Binance TR uygulaması hakkında bilmeniz gerekenler…

İlgili içerik: Binance Nedir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Binance Rehberi

Binance İndirme Nasıl Yapılır?

Binance en çok kullanılan kripto para borsalarından biridir. Bu açıdan, Binance’ın çeşitli uygulamaları vardır. Binance telefon için App Store, Google Play, Android APK uygulamaları vardır. Bilgisayar için Binance macOs, Windows, Linux deb ve Linux rpm uygulamalarına sahiptir. Bu uygulamalara ek olarak borsa Android ve iPhone için Binance Authenticator adlı 2 faktörlü doğrulama uygulamasına sahiptir.

Binance Nasıl İndirilir?

Binance Hangi Program?

Binance yüzlerce kripto para biriminin işlem gördüğü bir kripto para borsasıdır. Binance şu anda ticaret hacmi ile liderdir. Ayrıca Binance en çok kullanılan kripto para borsasıdır ve çoğu ülkede kullanılabilir. Binance 2017 yılında Changpeng Zhao tarafından Çin’de kurulmuştur. Daha sonra ülkede yaşanan yasal sorunlardan dolayı merkezini Cayman Adalarına taşımıştır ve merkezi şu anda halen burada bulunmaktadır.

İlgili içerik: Binance Giriş

Binance Uygulaması

Kripto para borsası Binance’ın hem telefon hem de bilgisayarlar için uygulaması vardır. Binance Android, iOS, Windows ve Linux uygulamalarına sahiptir. Binance borsasının uygulamasını bulmak için https://www.binance.com/en/download linkine tıklayın. Buradan telefonunuza ya da bilgisayarınıza uygun olan Binance uygulamasını seçin ve indirin. Karekod taraması yaparak Binance uygulamasını indirebilirsiniz.

Binance Nasıl İndirilir?

Telefon için Binance Uygulaması

Binance borsası hem iOS hem de Android telefonlar için uygulamaya sahiptir. Bu uygulamalar App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir. Telefon için Binance uygulama linkleri aşağıdaki gibidir:

Binance uygulaması App Store: https://apps.apple.com/CH/app/id1436799971?mt=8

Binance uygulaması Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binance.dev

Bilgisayar için Binance Uygulaması

Binance macOs, Windows, Linux deb ve Linux rpm uygulaması için https://www.binance.com/en/download bağlantısına gidin ve buradan bilgisayar resminin altında indirmek istediğinin Binance uygulamasına tıklayın.

TR Binance Mobil Uygulaması yok mu?

Binance’ın Türkiye’de açtığı kripto para borsası olan TRBinance’ın uygulaması vardır. Bu uygulama kullanıcı dostu, pratik ve son teknolojili olarak adlandırılmaktadır. TR Binance mobil uygulaması App Store ve Google Play’den indirilebilir.

TR Binance mobil uygulaması App Store: https://apps.apple.com/tr/app/binance-tr-bitcoin-al-sat/id1548636153?l=tr

TR Binance mobil uygulaması Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloud.tr&hl=tr

Binance TR Uygulaması

Binance TR uygulamasını kullanmak istiyorsanız https://www.trbinance.com/download linkini ziyaret edin. Daha sonra telefonunuza uygun olan Binance TR uygulamasını indirin. Binance TR uygulamasında kolayca al sat yapabilir, portföyünüzü yönetebilir ve piyasaları takip edebilirsiniz.

Binance PC’ye Nasıl İndirilir?

Binance PC’ye indirmek için borsanın sitesine gitmeniz gerekiyor. Doğru kaynaktan Binance PC’ye indirmek için ilk olarak Binance hesabınıza giriş yapın. Ana sayfadan “İndirmeler” menüsünün üzerine gelin ve “Diğer İndirme Seçenekleri” butonuna basın.

Binance Nasıl İndirilir?

Buradan Binance uygulamasının Android APK’sını bilgisayarınıza indirip telefonunuza atabilirsiniz. Aynı zamanda macOs, Windows, Linux deb ve Linux rpm Binance uygulaması PC’nize indirebilirsiniz.

Binance APK

Binance borsası APK indirme seçeneğine sahiptir. Telefonunuza Binance APK indirmek için https://www.binance.com/tr/download bağlantısına gidin. Android için indir kısmını bulun ve üzerine tıklayın, indirmeniz başlayacaktır.

İlgili içerik: Binance Güvenilir mi?

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 20 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün