Kripto Para Haberleri

Binance, NFT Pazarının Lansmanına Öncülük Etmek İçin 100 Sanatçı Seçti

Lider kripto para birimi borsası Binance bugünkü duyursunda, borsanın yaklaşmakta olan NFT pazarının lansmanı sırasında NFT sanat eserlerini satabilecek 100 sanatçıyı seçtiğini açıkladı.

Binance NFT Pazar Yeri Ne Zaman Açılıyor?

Binance NFT pazar yeri 24 Haziran’da açılacak. Açıldıktan sonra, ilk hafta içinde yalnızca seçilen 100 sanatçının içerikleri/sanat eserleri satılabilecek. Binance hesabı olan herkes, NFT satın almak ve yeniden satmak için Binance NFT Pazar yerine erişim sağlayabilecek.

NFT’ler, blok zincirinde bulunan ve fotoğraflar, videolar ve ses gibi dijital öğeleri temsil eden koleksiyonlardır.

Binance’ın seçtiği 100 NFT sanatçısından biri olan dövme sanatçısı Johnny Gloom;

NFT’ler, sanatçıların çalışmalarını güvence altına almasına yardımcı oluyor ve başlangıçta hangi ortamla çalışıyorlarsa çalışsınlar, benim durumumda cilt, onlara yeni yaratıcı perspektifler sunuyor.

binance

Bu açıklamalarına ek olarak Johnny Gloom, “NFT’lerim için Binance NFT Pazar yeri ile çalışmaktan memnunum” dedi. Devam ederek, aslında somut dünyada ve insanların bedenleri üzerinde çalışan bir dövme sanatçısı olarak işimi dijital bir şekilde sunmak çok ilginç bir deneyim oldu.”

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Roubini haksız yere Bitcoin'i eleştiriyor

Binance, Nisan ayı sonlarında NFT pazarını duyurdu ve platformun ticaret ve premium etkinlikler olmak üzere iki ana özelliğe sahip olacağını söyledi. Premium etkinlikler, içerik oluşturucuların çalışmalarını sergilemelerini ve açık artırmayla satmalarını sağlayacak. Binance daha önce etkinlikler sırasında elde edilen kârın %10’unu kendini alacağını ve geri kalan kârın da içerik oluşturucularına gideceğini söylemişti.

İlgili İçerik: Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu