Kripto Para Haberleri

Binance Rus Rublesini Destekliyor

Kripto para borsası Binance, doğrudan kaydi para ile kripto para almak için artık Rus rublesini (RUB) destekliyor.

Binance kullanıcıları Ruble ile Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP kripto paralarını satın alabilecek ve Ruble yatırma ve geri çekme işlemlerini yapabilecek.

Ruble desteği Cebelitarık merkezli elektronik ödeme platformu AdvCash aracılığıyla sunuluyor. AdvCash her bir depozito için %3, her çekme için %2,5 ve ek olarak 50 RUB tutarında ücret alacak. AdvCash internet sitesine göre, geleneksel para transferlerinde normal bir bankadan “daha ​​hızlı” ve “daha ​​ucuz” ödemeleri teklif ettiğini iddia ediyor.

Binance Borsasından Rus Rublesine Destek

Ruble destekleme planı ilk önce Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından 21 Ekim’de açıklandı. Ruble, Nijeryalı Naira (NGN) kaydi parasından sonra Binance’in desteklediği ikinci kaydi para birimi oldu. NGN para yatırma özelliği, ABD merkezli ödemeler teknolojisi şirketi Flutterwave aracılığıyla sunuluyor.

Changpeng Zhao, dünya genelinde kullanımı arttırmak için kaydi para seçeneklerinin artması “giriş seviyesini azaltmak” için çok önemli olduğunu belirtti. İlerleyen zamanlarda borsaya daha fazla kaydi para seçeneğinin ekleneceğinin de altını çizdi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Şirketler Ürünlerin Bitcoin Fiyatını Nasıl Belirlemelidir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu