Anasayfa Sektörel Binance Son Çağrıyı Yaptı: Bu Ülkedeki Kullanıcıların Dikkatine!

Binance Son Çağrıyı Yaptı: Bu Ülkedeki Kullanıcıların Dikkatine!

Sektörel

Binance, Hollandalı kullanıcıların kripto varlıklarını temizlemesi için son tarihi belirledi. İşte detaylar...

Binance Son Çağrıyı Yaptı: Bu Ülkedeki Kullanıcıların Dikkatine!

Dünyanın en büyük kripto para borsa olan Binance, hizmetlerini küresel olarak aktif bir şekilde genişletiyor. Bununla birlikte, kripto para birimi endüstrisinde düzenleyici gözetim daha katı hale geldikçe, lisans almak daha zor hale geldi. Sonuç olarak Binance, Hollanda da dahil olmak üzere çeşitli bölgelerdeki operasyonlarını geri çekme kararı aldı.

Daha yakın bir zamanda Binance, Hollanda'daki kullanıcılarına ulaştı ve kripto para varlıklarını platformdan çekmelerini tavsiye etti. Yakın tarihli bir rapora göre, bu kullanıcılara varlıklarını boşaltma sürecini tamamlamaları için 17 Ağustos 2023 tarihi verildi. Borsa dedi ki;

"Dijital Varlıklarınızı 17 Ağustos 2023'ten önce hesabınızdan çekmediyseniz Binance, bireysel Binance cüzdanınızı kapatma ve Binance hesabınızı atıl bir hesap olarak kabul etme dahil olmak üzere Hollanda'dan ayrılmak için gereken uygun işlemi yapma hakkını saklı tutar."

Ayrıca, kullanıcılar dijital varlıklarını belirtilen son tarihten önce geri çekmezlerse, bireysel hesaplarında tutulan dijital varlıkların belirli sayısına ve türüne karşılık gelen sözleşmeden doğan bir hak talebinde bulunmaya devam edeceklerdir diyebiliriz.

Hollanda'dan Binance'a Darbe!

Binance Son Çağrıyı Yaptı: Bu Ülkedeki Kullanıcıların Dikkatine!

Haziran ayında Binance, Hollanda piyasa çıkacağına dair resmi bir açıklama yaptı. Bu kararın arkasındaki sebep, borsanın bir sanal varlık hizmet sağlayıcısı [VASP] lisansı alamamasıdır. Bu, bölgedeki kara para aklamayla mücadele düzenlemelerine uymak için gereklidir. Sonuç olarak borsa, Hollanda'dan yeni kullanıcıların kabulünü derhal durdurdu. Ayrıca, bu haftanın başlarında, Hollanda'da ikamet eden tüm kullanıcıların kripto para yatırma işlemleri borsa tarafından bloke edildi.

Ek olarak, 2022'de Hollanda merkez bankası Binance'e 3,3 milyon avro veya 3,6 milyon dolar para cezası verdi. Bu, gerekli yetkilendirme olmadan Hollanda'daki müşterilere hizmet sağlamak içindi.

Bu ayın başında Binance, Hollandalı müşterilerini rakip bir kripto para borsa olan Coinmerce'i kullanmayı düşünmeye yönlendirdi. Coinmerce, kullanıcıların dijital varlıklarını ücretsiz olarak transfer etme seçeneğine sahip olduğunu açıklayan bir bildiri yayınladı. Bu düzenlemenin önceliği, etkilenen kullanıcılar için sorunsuz ve düzenli bir geçişi garanti etmekti diyebiliriz.

Binance Son Çağrıyı Yaptı: Bu Ülkedeki Kullanıcıların Dikkatine! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik