Anasayfa Altcoin Binance Tek Tek Açıkladı! Marjin İşlemlere Bu Çiftleri Ekledi

Binance Tek Tek Açıkladı! Marjin İşlemlere Bu Çiftleri Ekledi

Altcoin

Kripto para borsası Binance, 11 işlem çiftini marjin işlemlerde listelediğini duyurdu.

Binance Tek Tek Açıkladı! Marjin İşlemlere Bu Çiftleri Ekledi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Binance Marjin'de birkaç kriptoyu listelediğini duyurdu. Binance; Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Dogecoin (DOGE), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) gibi büyük kriptolar için yeni marjin işlem çiftleri eklemeyi planlıyor. Yeni çapraz ve izole marjin alım satım çiftleri, anında yürürlüğe girerek alım satım için kullanılabilir.

Binance 11 İşlem Çiftini Listeledi

Binance Tek Tek Açıkladı! Marjin İşlemlere Bu Çiftleri Ekledi

Kripto para borsası Binance, 25 Aralık'ta yaptığı resmî bir duyuruyla yeni çapraz ve izole marjin işlem çiftlerini açıkladı. Bu hamle, FDUSD çiftlerine Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Dogecoin (DOGE), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) ekleyerek büyüyen talebin ortasında likiditeyi artırma ve kripto para borsasının kullanıcılarına avantaj sunma çabaları sırasında geldi. 

Binance; ADA/FDUSD, AEUR/USDT, AVAX/FDUSD, DIA/USDT, DOGE/FDUSD, IOTX/ETH, LINK/FDUSD, MATIC/FDUSD, OM/USDT ve POLS/USDT çapraz marjin çiftlerini listeledi. Borsa, ayrıca IOTX/ETH izole marjin çiftini de ekledi.

Binance, şu ifadeleri kullandı:

Binance Marjin, platformda sunulan alım satım seçeneklerinin listesini sürekli olarak gözden geçirip genişleterek kullanıcı portföylerinin daha fazla çeşitlendirilmesine ve alım satım stratejilerinde esnekliğe imkân tanıyarak kullanıcıların ticaret deneyimini geliştirmeye çalışmaktadır.

Daha önce Binance'in ADA/GBP, BNB/GBP, BTC/GBP, DOGE/GBP, ETH/GBP, GBP/USDT, LINK/GBP, LTC/GBP, MATIC/GBP, SOL/GBP ve XRP/GBP spot çiftlerini 29 Aralık itibarıyla kaldıracağı bildirilmişti.

Kaynak: CoinGape

Binance Tek Tek Açıkladı! Marjin İşlemlere Bu Çiftleri Ekledi içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik