Kripto Para Borsaları

Binance TR İletişim

Binance TR Sitesi

Binance TR sitesi, yatırımcıların birçok arayışına cevap verebilecek özellikler barındırıyor. Binance TR sitesinde yer alan butonu kullanarak mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Ana Sayfa üzerinde yer alan 7/24 Destek bölümünden Binance TR Destek Ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

Binance TR İletişim - Koinbox.Net

Şu adrese tıklayarak Binance TR’nin resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Binance TR Hakkında Bilgi

Şimdi de biraz Binance TR hakkında bilgi verelim. Binance TR, dünyaca ünlü kripto para borsası Binance’ın Türkiye girişimidir. 2020 yılının Eylül ayında kullanıma girmiştir. 

Binance TR İletişim - Koinbox.Net

Binance’ı 2017’de kuran Chanpeng Zhao (CZ), bu borsanın açılma sebeplerini açıklamıştır. CZ, Türkiye’nin iki kıtayı bağladığı gibi ekonomi alanında da bir köprü olduğunu söyledi. Türkiye’de milyonlarca kripto yatırımcısı olduğunu kaydeden CZ, Türk yatırımcıların Binance TR sayesinde Binance’a daha kolay entegre olabileceğini ifade etti.

Binance TR Özellikleri

Binance TR’nin Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunuyor. Platform üzerinde TRY (Türk Lirası), dolar ve euro ile işlem yapılabiliyor. Binance TR ile Binance arasında para aktarımlarından herhangi bir ücret kesilmiyor. Vakıfbank ve Ziraat Bankası’ndan Binance TR’ye işlem ücreti olmadan 7/24 havale ile para gönderilebiliyor. 

Binance TR İletişim - Koinbox.Net

Bununla birlikte Binance TR’de oldukça az sayıda kripto para çeşidi bulunuyor. Ayrıca Binance TR üzerinden vadeli işlemler yapılamıyor. Her ne kadar kripto para yatırımları yapılabilse de Binance TR, daha çok Binance’a para göndermek için kullanılıyor.

Binance TR İletişim

Binance TR iletişim bilgilerini bulmak bir hayli zor. Şikayet Var ve Ekşi Sözlük gibi platformlarda da bu konu hakkında şikayetler yer alıyor. Öncelikle Binance TR ve Binance Global’in iletişim kurulacak bir telefon numarasına sahip olmadığını aktaralım. Ana Sayfa üzerinde yer alan Destek Merkezi ve Binance TR Rehberi seçeneklerini kullanarak sorununuzu bildirebilirsiniz.

Çeşitli sorunlarınız hakkında Binance TR ile iletişim kurmak için destek@trbinance.com adresine mail gönderebilirsiniz Yoğunluğa göre bir süre sonra size dönüş sağlanacaktır.

Binance TR Müşteri Hizmetleri

Binance TR müşteri hizmetlerinin bir telefon numarası yok. Bu nedenle platform üzerinde çeşitli sorunlar yaşayan kullanıcılar, problemlerini çözme konusunda birtakım zorluklar yaşıyor. 

Binance TR İletişim - Koinbox.Net

Binance TR müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için öncelikle Binance TR hesabınıza girin. İmlecinizi aşağı doğru kaydırdığınızda Destek Merkezi seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıklayınca Binance TR Destek Merkezi sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada En Sık Sorulan Sorular bölümü yer alıyor. Probleminizi çözecek bilgiye ulaşamadıysanız sayfanın alt kısmında “Sorunuzu Seçin ve Girin” bölümü bulunuyor. Burayı kullanarak sorunuzu iletebilirsiniz.

Binance TR Rehberi

Binance TR müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsanız, Binance TR Rehberi sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir. Bu bölüme ulaşmak için yine ana sayfanın en alt kısmına gelin. Destek bölümünün altında Binance TR Rehberi seçeneğini göreceksiniz. 

Binance TR Rehberi; para gönderme, para çekme, transfer işlemleri ve hesap güvenliğiyle ilgili birçok rehber içerik barındırıyor. Buraya tıklayınca açılan sayfanın sağ üst köşesinde Bir Talep Gönder seçeneğini göreceksiniz. Bu bölümü kullanarak Binance TR müşteri hizmetlerine çeşitli taleplerinizi iletmeniz mümkün. Yoğunluğa göre Binance TR müşteri hizmetleri 3-7 iş günü içinde dönüş sağlayabilmektedir.

Binance TR Sosyal Medya

Binance TR sosyal medya hesapları, ana sayfa üzerinde yer almaktadır. Bu hesaplardan Binance TR ile ilgili duyurular paylaşılmaktadır. Binance TR’yi kullanıyorsanız, Binance TR sosyal medya hesaplarını takip ederek çeşitli kripto para listelenme duyurularını öğrenebilirsiniz ve platform geliştirmeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://twitter.com/BinanceTR/status/1436074963140812805

Binance TR sosyal medya hesapları şöyle: 

Binance TR Instagram adresi: https://www.instagram.com/TRBinance/

Binance TR Twitter adresi: https://twitter.com/BinanceTR

Binance TR Facebook adresi: https://www.facebook.com/TRBinanceTR

Binance TR Telegram grubu: https://t.me/TRBinanceTR

Binance TR Mail

Binance TR mail adresi şudur: destek@trbinance.com 

Binance TR mail adresini kullanarak, platformu kullanırken yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz. Binance TR hesabı silme, hesabınızın çalınması, gönderilen paranın kaybolması, para gönderme ve çekme gibi konularda yaşadığınız problemleri bu adrese iletebilirsiniz.

Binance TR Adresi

Binance TR adresi, yine sitenin ana sayfası üzerinde yer alıyor. Buradaki bilgilere göre Binance TR’nin merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alıyor.

Binance TR adresi şöyle: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No: 175/7 Şişli İSTANBUL

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 50 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün