Kripto Para Borsaları

Binance TR Müşteri Hizmetleri

Binance TR Müşteri Hizmetleri

Binance TR müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılacağı ile ilgili bir kafa karışıklığı bulunuyor. Binance TR müşteri hizmetlerine ulaşmak için bazı yollar mevcut. 

1.Yöntem: Destek Merkezi

Binance TR müşteri hizmetlerine çeşitli sorunlarınızı bildirmek istiyorsanız önce ana sayfaya girin. Sayfanın alt kısmında yer alan Destek Merkezi seçeneğine tıklayın. Karşınıza Binance TR Destek Ekibi sayfası çıkacaktır. Bu sayfada Binance TR işlemleriyle ilgili En Sık Sorulan Sorular bölümü bulunuyor. Şayet aradığınız şeyi bulamıyorsanız bunun için sayfanın alt kısmında Sorunuzu Seçin ve Girin bölümünü kullanabilirsiniz.

Binance TR Müşteri Hizmetleri - Koinbox.Net

2.Yöntem: Binance TR Rehberi

Binance TR müşteri hizmetlerine ulaşıp sorunlarınızı çözebilmeniz için ana sayfanın alt kısmında bulunan Binance TR Rehberi’nden de yararlanabilirsiniz. Burada Binance TR üzerinden para gönderme ve çekme, transfer işlemleri ile hesap güvenliğiyle ilgili rehberler bulunuyor. 

Binance TR Müşteri Hizmetleri - Koinbox.Net

Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Bir Talep Gönder seçeneğini kullanarak Binance TR müşteri hizmetlerine çeşitli taleplerinizi iletebilirsiniz.

Binance TR İletişim

Binance TR iletişim bilgilerini öğrenmek isteyen pek çok kişi telefon numarasını arıyor. Binance TR ve Binance Global’in bir telefon numarası yoktur. Bu platformlara sorununuzu iletmek için yukarıda bahsettiğimizi Destek Merkezi ve Rehber kısımlarını kullanabilirsiniz.

Öte yandan Binance TR ile iletişim kurmak istiyorsanız, her türlü sorununuzu destek@trbinance.com adresine mail yollayabilirsiniz. Yoğunluğa göre bir süre sonra size dönüş sağlanacaktır.

Bu adrese tıklayarak Binance TR hakkında yardım alabileceğinizi ana sayfaya ulaşabilirsiniz. Burada Duyurular, Binance TR Rehberi ve Sık Sorulan Sorular toplu olarak yer almaktadır.

Binance TR Mail Adresi

Binance TR mail adresi olan destek@trbinance.com üzerinden çeşitli sorunlarınızı çözebilirsiniz. Gönderdiğiniz sorularla ilgili 3-7 iş günü içinde dönüş sağlanabiliyor. Dolayısıyla acil bir sorununuzu bu yolla çözmek zor olabilir.

Binance TR Topluluk

Binance TR topluluk adreslerini Binance TR ana sayfasının alt kısmında sağ köşede bulabilirsiniz. Burada Binance TR’nin resmi Twitter ve Facebook adresleri ile Telegram grubunun linki yer alıyor. Bu adreslerden Binance TR ile ilgili resmi duyuruları takip edebilirsiniz.

Binance TR Ofis

Binance TR ofisi İstanbul’un Esentepe mahallesinde bulunuyor. Bu ofis, Binance Global’in Türkiye’deki yerel borsası olan Binance Türkiye’nin resmi temsilciliğidir. Binance TR, bir fintech şirketi olan BN Teknoloji A.Ş. tarafından kuruldu.

Binance TR ofisinin tam adresi şudur: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No: 175/7 Şişli İSTANBUL

Binance TR Güvenli mi?

Peki Binance TR güvenli mi? Binance TR, en büyük kripto para borsası olan Binance Global’e bağlı yerel borsa olarak 9 Eylül 2020’de kuruldu. Binance TR güvenlik önlemleri için iki faktörlü kimlik doğrulama, sms doğrulama, e-posta doğrulama ve oltalama engelleme kodu gibi yöntemler kullanıyor. En büyük kripto borsasının resmi bir alt kuruluşu olan Binance TR için “güvenli” diyebiliriz.

https://twitter.com/BinanceTR/status/1436074963140812805

Binance kurucusu Chanpeng Zhao, Binance TR’nin kurulma amacını; “Türk yatırımcıların kripto işlemlerini kolaylaştırmak ve Binance’a daha kolay entegre olmalarını sağlamak” olarak duyurdu. Binance TR’den Binance Global’e komisyon ücreti ödemeden para gönderebilirsiniz. Böylesine büyük bir ekosistemin yerel borsası olarak Binance TR, son derece güvenli bir ortam sunuyor.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 110 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün