Kripto Para Borsaları

Binance TR Nasıl İndirilir?

Binance TR Nedir?

Binance TR, global ölçekte en büyük kripto para borsası olan Binance’ın yerel borsasıdır. Türkiye’de çok fazla kripto kullanıcısı olduğunu gören kurucu Chanpeng Zhao (CZ), bu kullanıcıların Binance’a entegre olmakta bazı zorluklar yaşadıklarını görmüştür. Türk yatırımcıların kolayca para gönderip çekme işlemlerini yapabilmesi için Binance TR geliştirilmiştir. 2020 yılının 9 Eylül günü resmen kullanıma açılan Binance TR, Binance ile uyumlu çalışmaktadır.

Binance TR Nasıl İndirilir? - Koinbox.Net

Kullanıcılar, Binance hesaplarına kolayca para gönderebilmekte ve Binance’tan para çekebilmektedir. Ziraat Bankası ve Vakıfbank kullanıcıları, istedikleri gün ve saatte ücretsiz şekilde havale işlemi gerçekleştirerek Binance TR’ye para yatırabilmekte ya da çekebilmektedir. Bu kolaylık, piyasaya yeni giren birçok Türk kripto yatırımcısının Binance ile tanışmasını sağlamıştır.

Binance TR Özellikleri

Binance TR özelliklerini daha net açıklayabilmek için Binance Global ile karşılaştırmasını yapmak gerekiyor. 

  • Binance TR’deki kripto para işlem çifti sayısı az iken Binance Global’de yüzlerce kripto para alınıp satılabilmektedir.
  • Binance Global’de vadeli işlem açabilirsiniz ancak Binance TR, vadeli işlemlere kapalıdır.
  • Binance Global 39 farklı dili desteklerken Binance TR’de sadece Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunur. 
  • Binance Global’in masaüstü uygulaması vardır ancak Binance TR’nin sadece mobil uygulaması vardır. Binance TR sitesine girerek bilgisayardan kullanabilirsiniz.
  • Binance Global’de 46 farklı para birimi ile işlem yapılabilir. Binance TR’de sadece Türk Lirası, Dolar ve Euro ile işlem yapılabilir.

Binance TR Nasıl İndirilir? - Koinbox.Net

 

Binance TR Nasıl İndirilir?

Binance TR uygulamasını Android ve Apple mobil cihazlara indirilebilir. Binance TR indirmeye izin veren platformları bu sayfada görüntüleyebilirsiniz. Burada isterseniz Binance TR’yi App Store’dan isterseniz de Google Play’dan indirebilirsiniz. Android cihazınızdan Google Play’a girerek Binance TR yazın. Apple cihazınız var ise Binance TR uygulamasını App Store’da aratın ve indirin.

Binance TR Nasıl İndirilir? - Koinbox.Net

Binance TR Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Binance masaüstüne indirilebilir ancak Binance TR’nin masaüstü uygulaması yoktur. Uygulamayı indirmek yerine https://www.trbinance.com/ adresine tıklayarak Binance TR’yi kullanabilirsiniz. Uygulama indirip kurma zahmetine girmeden sadece site üzerinden Binance TR’yi kullanabilirsiniz.

Binance TR Mobil Uygulama

Binance TR mobil uygulamalarını App Store ve Google Play’de bulabilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz Binance TR mobil uygulama, size birçok kolaylık sağlıyor. Binance TR ile Binance hesabınıza ücret ödemeden ve kolaylıkla para gönderebilirsiniz. 

Binance TR Nasıl İndirilir? - Koinbox.Net

Ziraat Bankası ve Vakıfbank ile istediğiniz gün ve saatte Binance TR hesabınıza para gönderebilirsiniz. Binance TR hesabınıza gönderdiğiniz parayı kolay şekilde ve ücret ödemeden Binance hesabınıza aktarmanız mümkün. Aşağıdaki videoda Binance TR uygulamasının nasıl kullanılacağı detaylı şekilde anlatılıyor.

Binance TR Güvenilir mi?

Binance TR güvenilir mi? Bu sorunun doğru yanıtına ulaşmak için Binance borsasına bakmak gerekiyor. Binance Global, işlem hacmi bakımından dünyadaki en büyük kripto para borsası konumunda bulunuyor. Yüzlerce kripto paranın alınıp satılmasına imkân veren Binance, 39 farklı dili ve 46 para birimini destekliyor.

Binance TR, Türkiye’deki kripto kullanımının yaygınlığının fark edilmesi sonucunda geliştirildi. Böylece Türk yatırımcıların Binance’a daha kolay para göndermesinin önü açıldı. Hal böyleyken böyle bir borsanın Türkiye’deki girişimi olan Binance TR için güvenilir yorumunu yapmak mümkün. 

Öte yandan Binance TR hesap güvenliği; iki faktörlü kimlik doğrulama, sms ve e-posta doğrulama ile oltalama engelleme kodu gibi yöntemlerle sağlanıyor. 

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 70 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün