Kripto Para Haberleri

Binance US CEO’su Catherine Coley Yeni Staking Hizmeti Hakkında Konuştu

Binance, kalkınmanın ön saflarında yer aldı ve ABD’deki rakipleri de Binance’ın çok gerisinde kalmadı. 29 Ocak’ta Binance US CEO’su Catherine Coley, stakingi yeni kullanıcıların daha büyük kripto para ekosistemine katılmasına izin vermenin bir yolu olduğunu ve bunu finansal büyümeye doğru bir adım olarak gördüğünü söyledi.

Coley, Binance US stakingi duyurmanın arkasındaki neden hakkında:

“Geri bildirim ve yanıtlara göre staking, ABD’de yaşayan kişilerin kripto paralara erişebilecekleri, satın alabilecekleri, satabilecekleri ve ticaretini yapabilecekleri temel bileşenlerden biri olduğu açıkça ortaya çıktı. Bu nedenle, Binance ABD’ye stakingin geldiğini duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız.”

Borsa Algorand ve (ALGO) ve Cosmos (ATOM) hisse kanıtları kripto paralarını ekledi ve gelecekte daha fazla hisse kanıtları tokeni ekleyecek. Coley yeni kullanıcıların, sermaye sahibi olmak, yönetmek ve büyütmek için hem emin hem de “tamamen sorumlu olacaklarını belirtti.

Coley, stakingi basitleştirme fikrini ABD doları ile sabitlenmiş bir durağan koin fikriyle karşılaştırdı.

Catherine Coley:

“İnsanlar paraların dijital karşılıkları olan durağan koinler ile daha da rahatladılar. Bunlar paranın en saf şekli olmasa da insanlar nasıl çalıştığını öğrenmesine ve rahatlarına izin veren kaydi paraların başka bir şekilde tekrarlanmasıdır.”

Eylül 2019’da açılan Binance US, o zamandan beri 28 tokeni listeledi. Yeni kullanıcıların platformunda veya uygulaması içinde kripto para satın almasına / satmasına / yönetmesine izin vermek için platformuna kullanıcı dostu birkaç özellik ekledi. Sıfırdan bir borsa oluşturmak bir görev olabilir, ancak Coley, borsanın üç büyük amacının kripto para okuryazarlığı, işlevlere erişim ve borsa ekosistemini oluşturmak için yukarıdaki bu amaçları genişletmeyi içerdiğini belirtti.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu