Coin Rehberi

Binance USD (BUSD) Yükselir mi? BUSD Coin Geleceği 2021

Binance USD (BUSD) Nasıl Alınır?

Binance USD (BUSD), ABD dolarına 1:1 oranında sabitlenmiş bir sabit coindir. Paxos ve Binance tarafından ortaklaşa piyasaya sürülen BUSD ile birlikte istikrarlı bir piyasa değerinin korunması hedefleniyor. Söz konusu sabit coin ile yatırımcılar, düşük volatiliteye sahip bir varlığa sahip oluyor. Binance borsası tarafından sunulan işlem çiftlerinde BUSD, yaygın bir şekilde görülüyor. Yatırımcılar, BUSD sayesinde blok zincirinden hiçbir şekilde ayrılmadan kripto varlıklarını hızlıca istikrarlı bir hale getirebiliyor.

BUSD kullanıcıları, sembolik ücretlerle küresel çapta para gönderebiliyor. Erişilebilirlik, hız ve esneklik gibi nitelikler sunan BUSD, teknik olarak itibari para tarafından destekleniyor. ABD Doları’nın fiyatı azaldığında veya arttığında BUSD fiyatı da paralel bir değişim gösteriyor. Peki, BUSD satın almak için ne yapmanız gerekiyor?

İlgili İçerik: Binance USD (BUSD) Nedir?

BUSD satın almak için Binance borsasını kullanabilirsiniz. İlk olarak borsanın ana sayfasında bulunan “Kripto Al” sekmesine tıklayın. Daha sonra “Kredi/Banka Kartı”nı seçin. Şimdi kaç Türk Lirası ile işlem gerçekleştirmek istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Bunu hallettikten sonra kripto para bölümünden “Tether (USDT)” seçin. USDT alımını gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken şey ise “Al-Sat” seçeneğinin ön izlemesini yapmak olacak.

“Klasik” seçeneğine tıklayın ve “USDT”yi seçin. Arama çubuğuna “BUSD” yazdıktan sonra işlem çiftlerinden “BUSD/USDT”nin üzerine tıklayın. Sayfanın alt kısmında çıkan “BUSD Satın Al” bölümüne ne kadar BUSD satın almak istediğinize dair bilgileri girin. Yaptığınız işlemleri onaylayın. BUSD satın alma işlemini böylece gerçekleştirmiş oldunuz. BUSD, Binance dışında farklı borsalardan da satın alınabilir mi? Hemen bakalım.

Binance USD (BUSD) Yükselir mi? BUSD Coin Geleceği 2021

Binance USD (BUSD) Hangi Borsalardan Alınır?

Binance USD (BUSD) satın almak için Binance borsasını kullanabileceğinizi ifade ettik. Söz konusu borsada işlem hacminin BUSD/USDT, BTC/BUSD ve ETH/BUSD gibi işlem çiftlerinde yoğunlaştığı görülüyor. BUSD satın almak için farklı borsaları da tercih edebilirsiniz. O borsalardan bazıları şu şekilde:

  • Binance
  • Poloniex
  • BitWell
  • Folgory
  • Pionex
  • Gate.io
  • PancakeSwap
  • CoinTiger
  • HitBTC
  • Changelly Pro

Binance USD (BUSD) Yükselir mi?

Binance USD (BUSD) yükselir mi? sorusunun yanıtını merak ediyorsanız farklı tahminlere bakalım.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Binance USD (BUSD) fiyatının, 2022 yılında 1,72 dolara ulaşacağı öngörülürken, 2023 yılında 2,09 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. 2024 yılında 2,51 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Binance USD (BUSD) fiyatının, 2025 yılında 3,15 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Binance USD (BUSD) fiyatının, 2026 yılında 3,45 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Binance USD (BUSD) Yorum ve Tahminleri 2021

Wallet Investor, Binance USD (BUSD) fiyatının, 1 yıl içerisinde 1,001 dolara ulaşabileceğini belirtirken, 5 yıl içerisinde 1,004 dolara kadar yükselebileceğini ifade ediyor.

Gov Capital, Binance USD (BUSD) fiyatının, 1 yıl içerisinde 2,996 dolara kadar yükselebileceğine dikkat çekerken, 5 yıl içerisinde 10,943 dolara ulaşabileceğini aktarıyor.

Binance USD (BUSD) Geleceği 2021

Binance USD (BUSD), 2021 yılının son 5 ayında nasıl bir seyir izleyecek?

Binance USD (BUSD) fiyatı, Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 1,41 dolar, Eylül ayında ortalama 1,48 dolar, Ekim ayında ortalama 1,3 dolar, Kasım ayında ortalama 1,43 dolar ve Aralık ayında ortalama 1,67 seviyesinde olabilir.

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre ise Binance USD (BUSD) fiyatının, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 1,28114 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,08897 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60143 dolar olarak ifade ediliyor. Binance USD (BUSD) fiyatının, Eylül ayında ortalama 1,28116 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 1,08898 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60145 dolar olarak aktarılıyor.

İlgili İçerik: Binance USD (BUSD) Hangi Borsalarda Var?

Binance USD (BUSD) fiyatının, Ekim ayında ortalama 1,28118 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,08900 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60147 dolar olarak belirtiliyor. Binance USD (BUSD) fiyatının, Kasım ayında ortalama 1,28120 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 1,08902 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,60150 dolar olarak ifade ediliyor.

Binance USD (BUSD) fiyatının, Aralık ayında ortalama 1,28122 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,08904, beklenen maksimum fiyat 1,60152 dolar olarak aktarılıyor.

Binance USD (BUSD) Yükselir mi? BUSD Coin Geleceği 2021

Binance USD (BUSD) Yorum 2021

Binance USD (BUSD), sabit coin olduğu için kripto para piyasasının hareketliliğinden uzak durmak isteyen yatırımcılar tarafından tercih edilebilir. BUSD, tıpkı diğer sabit coinler gibi yatırımcılar tarafından güvenli liman olarak görülüyor. Öte yandan, söz konusu sabit coinin Binance tarafından piyasaya sürülmesinin de önemli bir nokta olduğunu söyleyebiliriz. BUSD, bu özelliği sayesinde yatırımcılara güven veriyor.

Dünyanın en popüler kripto para borsası olan Binance var olmaya devam ettikçe BUSD da varlığını sürdürecek. Sabit coinler genel olarak yatırım için kullanılmıyor. Fakat BUSD dâhil olmak üzere tüm sabit coinler, alım-satımlarda yatırımcıların işini önemli düzeyde kolaylaştırıyor. Kısacası BUSD için “hem güvenilir hem de geleceği parlak bir kripto varlık” diyebiliriz.

İlgili İçerik: Binance USD (BUSD) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Binance USD (BUSD) Grafiği 2021

Binance USD (BUSD), ABD dolarına 1:1 oranında sabitlendiği için söz konusu sabit coinin fiyat grafiğinde önemli bir değişim göremeyiz. Yani 1 BUSD, 1 ABD Doları’na tekabül ediyor.

Tüm zamanların en düşük seviyesini 13 Mart 2020 tarihinde 0,8861 dolar ile gören Binance USD (BUSD), tüm zamanların en yüksek seviyesine ise 14 Haziran 2021 tarihinde 6,29 dolar ile ulaştı. Binance USD (BUSD), şu anda dolardan işlem görüyor.

Binance USD (BUSD) Kaç TL?

Binance USD (BUSD), şu anda TL seviyesinde. BUSD, tüm zamanların en yüksek seviyesine 53,84 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 7,59 TL olarak gerçekleşti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 1]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün