Anasayfa Altcoin Binance ve OKX Listelemeleri, Bu Altcoin'i Adeta Uçuşa Geçirdi!

Binance ve OKX Listelemeleri, Bu Altcoin'i Adeta Uçuşa Geçirdi!

Altcoin

Fusionist (ACE) fiyatı, Binance ve OKX listelemeleriyle birlikte yüzde 20 oranında artış gösterdi.

Binance ve OKX Listelemeleri, Bu Altcoin'i Adeta Uçuşa Geçirdi!

Heyecan verici bir gelişme olarak Fusionist (ACE), iki büyük kripto para borsası olan Binance ve OKX'teki son listelemeleriyle son 24 saat içinde yüzde 20'lik kayda değer bir artış yaşadı.

ACE'nin şu anki fiyatı 14,61 dolar seviyesinde ve piyasa değeri 312.294.752 dolar gibi etkileyici bir rakama ulaşmış durumda.

OKX Listelemesi Altcoin'e İvme Kazandırdı

Önde gelen bir kripto para borsası olan OKX, bugün sürekli vadeli işlemler piyasasında ACE/USDT'nin listelenmesiyle ilgili önemli bir duyuru yaptı. Bu hamle, kullanıcılara 18 Aralık günü saat 7:30'dan (UTC) itibaren geçerli olmak üzere 50 kata kadar kaldıraçla ACE ticareti yapma olanağı sağlıyor.

Ayrıca, ACE token için marj ticareti ve Simple Earn işlevselliğinin 19 Aralık günü saat 6:00'da (UTC) etkinleştirilmesi planlanıyor. Endurance blockchain'ine özgü ACE token, OKX platformunda yerini alarak Fusionist'in Web3 oyununu çevreleyen heyecana katkıda bulundu.

Distopik bir gelecekte geçen oyun; oyuncuların keşfedebilecekleri, savaşabilecekleri ve ticaret yapabilecekleri ilgi çekici bir evren vadediyor ve büyüyen merkeziyetsiz uygulamalar ekosistemine katkıda bulunuyor.

Binance ve OKX Listelemeleri, Bu Altcoin'i Adeta Uçuşa Geçirdi!

Binance Futures, ACE Sürekli Sözleşmesini Başlattı

Eş zamanlı olarak, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Vadeli İşlemler platformunda ACE Sürekli Sözleşmesini tanıtarak kutlamaya katıldı. 18 Aralık günü saat 10:00'da (UTC) kullanıma sunulan USDⓈ-M ACE sürekli sözleşmesi, kullanıcılara 50x'e kadar kaldıraçla ACE ticareti yapma fırsatı sunuyor.

Buna ek olarak Binance Convert kullanıcıları, artık BTC, USDT ve diğer çeşitli tokenlar karşılığında sıfır ücretle ACE ticareti yapabiliyorlar. 

Bu gelişme, Binance'in kısa bir süre önce ACE'yi Binance Launchpool'a 40'ıncı proje olarak dahil etmesinin ardından geldi. Launchpool, kullanıcıların BNB ve FDUSD'yi ayrı havuzlarda stake etmelerine imkân tanıyarak 13 Aralık'ta başlayan beş günlük bir süre boyunca ACE tokenlarını farm etmelerini sağladı.

Binance, ACE'yi 18 Aralık günü saat 6:00'da (UTC) resmî olarak listeledi ve ACE/BTC, ACE/USDT, ACE/BNB, ACE/FDUSD ve ACE/TRY işlem çiftleriyle ticarete açtı. Seed Tag'in ACE'ye eklenmesi, ACE'nin Binance platformundaki varlığını daha da sağlamlaştırıyor.

ACE topluluğu, token iki büyük borsada ilgi görmeye başladıkça olayların nasıl gelişeceğini merakla bekliyor. Hem OKX hem de Binance'deki son gelişmeler, Fusionist'in merkeziyetsiz oyun alanındaki potansiyeline ilişkin hikâyeye katkıda bulunarak, blockchain tabanlı oyunların kripto para ekosisteminde giderek daha fazla tanındığını vurguluyor.

Kaynak: U.Today

Binance ve OKX Listelemeleri, Bu Altcoin'i Adeta Uçuşa Geçirdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik