Binance yeni bir istihdam yaratacak

1 Dakikada Okunabilir


Dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Binance, yeni küresel strateji görevlisi olarak Dell ve Ulusal Basketbol Birliği Gin Chao’da eski çalışan olan bir stratejik yöneticiyi işe aldıklarını resmi olarak açıkladı.

Binance dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olarak adından sık söz ettiren bir kripto para borsası iken, binlerce büyük kripto para yatırımcısı tarafından tercih edilen bir kripto para birimi borsası olarak adını tüm dünyaya duyuruyor. Binance bu kadarı ile de sınırlı kalmıyor.

Bu pozisyon aynı zamanda Chao’nun yeni insanları işe almasını ve bölümleri bir araya getirmesini gerektiren bir iş sektörü olacağı için istihdam sağlamak konusunda Binance aslında baya büyük bir adım atmış oluyor. Chao daha önce Ulusal Basketbol Birliği’nde (NBA) Strateji ve Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Ondan önce Dell’de Strateji Direktörü olarak görev yaptı.

Chao’nun, Binance ortakları için yeni iş fırsatları bularak Binance için işleri daha çok büyütmesi bekleniyor. Ayrıca, şirket içindeki alanlar ve projeler için yeni stratejiler geliştirmesi ve bunları denetlemesi ve yönetmesi buna göre Binance kripto para borsasının daha fazla popülerlik kazanması bekleniyor.

Son zamanlarda Binance, 40 milyon dolar değerinde kripto para birimi çaldırdı ve bu kadar yüksek bir çalıntı sonucunda Binance’a yönelik tepkilerin dozu oldukça fazla artış gösterdi. Bazı Binance yatırımcıları ise kripto para borsasını kullanmayacak oldukları hakkında açıklama yaptı.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
403
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
403
Şaşkın
Lol Lol
121
Lol
Harika Harika
403
Harika
Korkunç Korkunç
363
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!