Anasayfa Sektörel Binance, Yeni Gelişmeyi Duyurdu: 12'sini Birden Kaldırıyor!

Binance, Yeni Gelişmeyi Duyurdu: 12'sini Birden Kaldırıyor!

Sektörel

Kripto para borsası Binance; XRP, FTM ve diğer 10 likidite havuzunu kaldırıyor.

Binance, Yeni Gelişmeyi Duyurdu: 12'sini Birden Kaldırıyor!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Salı günü yaptığı bir açıklamada, Binance Liquid Swap'taki bazı likidite havuzlarını kaldıracağını duyurdu. Kripto para borsası; XRP, Fantom (FTM), Optimism (OP) ve Decentraland (MANA) dâhil olmak üzere bazı önemli likidite havuzlarını kaldırıyor.

Binance Liquid Swap, kullanıcıların havuzlarda likidite sağlayarak likidite sağlayıcısı olmalarına ve tokenleri kolayca takas ederken işlem ücretleri ve BNB ödülleri kazanmalarına imkân tanıyor.

Binance, Yeni Gelişmeyi Duyurdu: 12'sini Birden Kaldırıyor!

Binance Likidite Havuzlarını Kaldırıyor

Kripto para borsası Binance, 10 Ekim'de yaptığı resmî bir duyuruda, Binance Liquid Swap'taki belirli likidite havuzlarını durdurma planını açıkladı. Binance; XRP/BUSD, FTM/BUSD, MANA/BUSD ve OP/BUSD gibi bazı önemli likidite havuzlarını kaldıracak. Bu, BUSD stablecoin desteğini Şubat 2024'e kadar tamamen sona erdirme stratejisinin bir parçası.

Listedeki diğer likidite havuzları BEL/USDT, FUN/USDT, GMT/BNB, GMT/ETH, HFT/USDT, IDEX/USDT, LEVER/USDT ve MAGIC/BTC'dir.

Kullanıcılar, 13 Ekim saat 04:00 UTC'den itibaren yukarıdaki likidite havuzlarına likidite ekleyemeyeceklerdir. Ayrıca, yukarıdaki likidite havuzlarında pozisyon sahibi olan kullanıcılar, yatırdıkları kripto varlıklarını 17 Ekim'de otomatik olarak spot cüzdanlarına alacaklardır.

Kullanıcılar, 17 Ekim 2023 saat 04:00 UTC öncesinde varlıklarını yukarıdaki likidite havuzlarından itfa etmeyi seçebilirler. Bundan sonra likidite havuzlarındaki mevduatlar, ilgili havuzun geçerli kompozisyon oranlarına göre hesaplanacak ve otomatik olarak kullanıcıların spot cüzdanlarına aktarılacaktır.

Binance; likiditeyi yoğunlaştırmak, slipajı azaltmak ve kullanıcılarına daha iyi işlem fiyatları sağlamak için listelenen likidite havuzlarını periyodik olarak gözden geçirdiğini söyledi. Binance, ayrıca optimize edilmiş bir ticaret deneyimi de sağlıyor.

Kaynak: CoinGape

Binance, Yeni Gelişmeyi Duyurdu: 12'sini Birden Kaldırıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan