Anasayfa Sektörel Binance, Yeni Hizmeti Duyurdu: Bu Ülkelerde Hayata Geçirildi!

Binance, Yeni Hizmeti Duyurdu: Bu Ülkelerde Hayata Geçirildi!

Sektörel

Binance, Latin Amerika odaklı bir havale hizmeti olan "Send Cash "i başlattığını duyurdu.

Binance, Yeni Hizmeti Duyurdu: Bu Ülkelerde Hayata Geçirildi!

Binance, Latin Amerika'daki arkadaşlarına ve ailelerine havale göndermeye çalışan Latin Amerikalı kripto kullanıcılarının yükünü hafifletmeyi amaçlayan yeni bir hizmet olan "Send Cash"i başlattığını duyurdu.

Binance; bu yeni aracın, Latin Amerika'nın 9 ülkesindeki (Kolombiya, Honduras, Guatemala, Arjantin, Kosta Rika, Paraguay, Dominik Cumhuriyeti, Panama ve Meksika) kullanıcıların doğrudan Kolombiya ve Arjantin'de bulunan kullanıcıların banka hesaplarına "piyasadaki en düşük maliyetle" para göndermelerine imkân tanıyacağını açıkladı.

Binance, ayrıca Kolombiya ve Arjantin'in, bu hizmetin "ilk aşamasının" bir parçası olduğunu açıklayarak, bu programın bölgedeki diğer ülkelere de genişletilebileceğini ima etti.

Alıcı kullanıcılar için süreci basitleştiren şey, Binance'in "lisanslı transfer işleme sağlayıcılarının hizmetleri" sayesinde fonları doğrudan banka hesaplarına alacak olmalarıdır. Bu sayede havale alıcıları, kripto para aldıktan sonra itibari para elde etmek için üçüncü taraf hizmetleri kullanma zahmetinden kurtulacak. Daha az kripto meraklısı kullanıcıların da bu hizmetten faydalanması mümkün olacak.

Bu araçla Binance, koridorun her iki tarafına da yardımcı olmayı amaçlıyor. Borsa, kripto para kullananların ve geleneksel finans sistemine güvenenlerin, bu hizmeti bir köprü olarak kullanmasına izin veriyor.

Binance, Yeni Hizmeti Duyurdu: Bu Ülkelerde Hayata Geçirildi!

Binance, Finansal Katılımı Artırmaya Çalışıyor

Binance Latin Amerika Bölge Başkan Yardımcısı Min Lin'e göre; Latin Amerika merkezli bireyler ve girişimler, bu tür bir çözüme açık. Şirket, yerel ihtiyaçlara uygun ürünlerle onlara yanıt vermek için çalışmaya devam edecek.

Bu, Latin Amerika'daki kripto endüstrisine, finansal katılım açısından sunduğu faydaların genişletilmesine ve günlük yaşamda kripto kullanmanın yeni yollarını geliştirmeye olan bağlılığını yenileyen Binance için bir başka ileri adımdır.

Bununla birlikte Mastercard'ın şirketle olan ilişkisini sona erdirme kararı almasının ardından borsa, kısa bir süre önce Latin Amerika'daki bazı kart hizmetlerini askıya almak zorunda kaldı ve Arjantin, Brezilya ve Kolombiya'daki müşterilerini 22 Eylül'den itibaren bu kartlara erişimden yoksun bıraktı.

Binance, Yeni Hizmeti Duyurdu: Bu Ülkelerde Hayata Geçirildi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik