Anasayfa Altcoin Binance, Yeni İşlem Çiftlerini Listeliyor! TRY Çiftleri de Var

Binance, Yeni İşlem Çiftlerini Listeliyor! TRY Çiftleri de Var

Altcoin

Kripto para borsası Binance, 5 yeni işlem çiftini listeleyeceğini duyurdu.

Binance, Yeni İşlem Çiftlerini Listeliyor! TRY Çiftleri de Var...

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, yüksek talep gören kriptolar için yeni işlem çiftleri başlatacağını duyurdu. Kripto para borsası; TerraClassicUSD (USTC), Blur (BLUR), dYdX (DYDX) ve SuperVerse (SUPER) için yeni işlem çiftlerini duyurdu.

Binance, Binance Futures tarafından 50x'e kadar kaldıraçla USD-M USTC sürekli sözleşmesinin yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından fiyat yüzde 200 arttığı için öncelikle USTC'ye odaklanıyor.

Binance, TerraClassicUSD'ye Odaklanıyor

Binance, 29 Kasım'da yaptığı resmî duyuruya göre First Digital USD (FDUSD) çiftleriyle USTC, BLUR, DYDX ve SUPER alım satımını başlatacak. Bu hamle, son zamanlarda söz konusu kriptolara yönelik yoğun talebin ortasında geldi.

Binance; BLUR/FDUSD, DYDX/TRY, SUPER/FDUSD, USTC/FDUSD ve USTC/TRY spot işlem çiftlerini listeleyecek. Kullanıcılar, 30 Kasım TSİ 11:00'dan itibaren işlem yapmaya başlayabilecekler.

Binance, FDUSD çiftleri için hiçbir maker ücreti talep etmediğinden kullanıcılar, yukarıda belirtilen kriptoda sıfır maker ücretinden yararlanabilirler.

USTC'nin Türk lirası (TRY) çiftinde listelenmesi, söz konusu stablecoin için daha fazla işlem hacmi getirecek çünkü veriler, Türk kullanıcıların artık yoğun bir şekilde kripto ticareti yaptıklarını gösteriyor.

Binance, Yeni İşlem Çiftlerini Listeliyor! TRY Çiftleri de Var...

LUNC ve USTC Fiyatları Yükseliyor

Terra Classic ekosistem tokenleri USTC ve LUNC, Terraform Labs'ın Mint Cash'e herhangi bir şekilde dâhil olduğunu reddetmesi nedeniyle önceki düşüşten toparlandı. Kripto piyasasındaki geniş çaplı toparlanma, Terra ekosistem tokenlerinin fiyatlarını daha da yukarı çekiyor.

LUNC fiyatı son 24 saat içinde yüzde 25 artarak bu ayki yükselişini yüzde 85'e çıkardı. LUNC için son 24 saatlik dip ve tepe  seviyeleri sırasıyla 0,0000921 dolar ve 0,0001243 dolar oldu. Bununla birlikte, işlem hacmi son 24 saatte yüzde 40 oranında azalarak traderlar arasındaki ilginin azaldığını gösterdi.

USTC fiyatı son 24 saatte yüzde 10 yükselerek 0.045 dolardan işlem görmeye başladı. Son 24 saatlik dip ve tepe seviyeleri sırasıyla 0,0365 dolar ve 0,0457 dolar oldu.

Kaynak: CoinGape

Binance, Yeni İşlem Çiftlerini Listeliyor! TRY Çiftleri de Var içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik