Anasayfa Sektörel Binance, Yeni Kripto Borsasını Başlattı: Bu Ülkede Lider Olacak!

Binance, Yeni Kripto Borsasını Başlattı: Bu Ülkede Lider Olacak!

Sektörel

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Japonya'daki kripto borsasını 1 Ağustos 2023 tarihinde resmi olarak başlattı.

Binance, Yeni Kripto Borsasını Başlattı: Bu Ülkede Lider Olacak!

Binance, 1 Ağustos 2023'te Japonya'da kripto borsasını resmen başlatarak Japonya piyasasına yeniden girdi. Son raporlara göre, Japon sakinleri Ağustos ortasından itibaren hesap oluşturabilecekler. Ancak, Binance'in küresel platformuna erişimleri 30 Kasım'dan sonra kısıtlanacak. Bunun nedeni, borsanın şu anda bölgede türev hizmetleri sunmasına izin verilmemesi. Yine de, 1 Aralık'tan itibaren yeni Japon sahasında ticarete başlama seçeneğine sahip olacaklar.

Binance'in Japon piyasasına girişi ilk olarak Nisan ayında Binance tarafından satın alınan bir platform olan Sakura Exchange BitCoin (SEBC) ile duyurulmuştu. İlk lansman tarihi Haziran olarak belirlenmiş olsa da, kurucu Changpeng "CZ" Zhao lansmanın Ağustos ayında gerçekleşeceğini doğruladı.

Binance Japonya 34 Kripto Para Birimiyle Çıkış Yapacak!

Kripto para borsası, Japon kullanıcılara çok sayıda yatırım fırsatı sunarak kapsamlı bir token yelpazesi sunmayı amaçlıyor. Bu çeşitli seçim, kullanıcıları kripto para birimi portföylerini çeşitlendirmeye teşvik edecektir.

Binance, Yeni Kripto Borsasını Başlattı: Bu Ülkede Lider Olacak!

Binance, listesinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA) gibi büyük kripto para birimlerini içerecek. Ek olarak, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi meme kripto para birimleri de teklifin bir parçası olacak. Borsa ayrıca Solana (SOL), Aster (ASTR), Avalanche (AVAX) , Jasmy (JASMY) ve Axie Infinity (AXS), kullanıcıların aralarından seçim yapması için. Ek olarak, borsanın yerel tokeni BNB'yi sunacak.

34 tokenlik çeşitli seçenekler sunan platform ile kendisini ülkedeki en kapsamlı teklife sahip borsa olarak konumlandırıyor. Bu, Binance'i Bitbank, GMO Coin ve Coincheck gibi büyük yerel rakipleri geride bırakarak lider bir oyuncu haline getiriyor.

Binance, Yeni Kripto Borsasını Başlattı: Bu Ülkede Lider Olacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BtcTurk Nedir? BtcTurk Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik