Anasayfa Altcoin Binance, Yeni Launchpool Projesini Açıkladı! İşte Merak Edilenler

Binance, Yeni Launchpool Projesini Açıkladı! İşte Merak Edilenler

Altcoin

Binance, 42. Launchpool projesini Sleepless AI (AI) olarak duyurdu.

Binance, Yeni Launchpool Projesini Açıkladı! İşte Merak Edilenler

Kripto para borsası Binance, 42. Launchpool projesini Sleepless AI (AI) olarak açıkladı. Binance yatırımcıları, 28 Aralık 2023'ten itibaren yedi gün boyunca BNB, FDUSD ve TUSD stake ederek AI tokenları toplama fırsatına sahip olacaklar. 

Sleepless AI, yapay zekâ (AI) ile blockchain teknolojisini titizlikle bir araya getirmesi nedeniyle yenilikçi bir oyun platformu olarak öne çıkıyor. Ağ, temel olarak oyun endüstrisini farklı bir yaklaşımla ve ekibinin önemli uzmanlığıyla dönüştürmeyi amaçlıyor. Bu nedenle yapay zekânın yükselişi göz önüne alındığında, Sleepless AI ödüllerine sahip olmak faydalı olabilir.

Staking için kullanıcıların Binance uygulamasında KYC doğrulamasından geçmeleri gerekiyor. Ayrıca, saatlik ödül sınırlarını not etmek çok önemlidir. Kullanıcı başına saatlik ödül sınırları, BNB staking havuzu için 33.333,33 AI ve FDUSD ve TUSD havuzları için 4.166,66 AI olarak belirlendi.

Desteklenen staking havuzları ve AI token ödülleri şunları içeriyor:

  • Stake BNB: 56.000.000 AI ödülü (Yüzde 80)
  • Stake FDUSD: 7.000.000 AI ödülü (Yüzde 10)
  • Stake TUSD: 7.000.000 AI ödülü (Yüzde 10)

Farming dönemi, 28 Aralık 2023'te TSİ 15:00'da başlayacak ve 3 Ocak 2024'te TSİ 02:59'da sona erecek. Binance, kullanıcıların kendi platformlarında Sleepless AI ile kolayca etkileşim kurmalarına imkân tanıyarak güvenli ve adil bir token dağıtımı sağlayacağının garantisini verdi.

Binance Listelemesi ve Token Ekonomi

Binance, Yeni Launchpool Projesini Açıkladı! İşte Merak Edilenler

Sleepless AI, 4 Ocak 2024'te TSİ 13:00'da Binance borsasında listelenecek. Daha sonra AI/BTC, AI/USDT, AI/BNB, AI/FDUSD, AI/TUSD ve AI/TRY gibi işlem çiftleri yer alacak. Sleepless AI, Seed Tag'e sahip olacak.

Toplam 1 milyar AI token arzı var. Bunun dışında Binance Launchpool token ödülleri, toplam arzın yüzde 7'sine denk gelecek şekilde 70 milyon AI olarak belirlenmiştir. İlk dolaşımdaki arzın da 13 milyon AI olacağı ifade edilmiştir.

Sleepless AI whitepaper'ına göre; AI tokenları, oyun içi tokenları satın almak için kullanılabilir. Ayrıca, AI tokenlarına sahip olanlar için oyun içi alımlarda indirim yapılacak. Oyuncular, AI tokenlarını kullanarak yükseltme satın alabilecekler.

Kaynak: CoinGape

Binance, Yeni Launchpool Projesini Açıkladı! İşte Merak Edilenler içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan