Anasayfa Altcoin Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! İşte Detaylar...

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! İşte Detaylar...

Altcoin

Binance borsası, Binance Launchpool'daki 40. projesini Fusionist (ACE) olarak duyurdu.

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! İşte Detaylar...

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Binance Launchpool'daki 40. projesini Fusionist (ACE) olarak duyurdu. ACE, merakla beklenen Web3 AAA oyunu Fusionist'e ev sahipliği yapmaya hazırlanan merkeziyetsiz bir oyun ve sosyal blockchain platformu olan Endurance'ın yerel tokeni işlevini görüyor. 

ACE Tokenleri için Staking Fırsatları

Launchpool programının bir parçası olarak Binance, kullanıcılara ACE tokenlerini farm'lamaları için BNB ve FDUSD stablecoin'lerini ayrı havuzlarda stake etme fırsatı sunuyor. Farming faaliyeti 13 Aralık'ta başlayacak ve katılımcıların beş gün boyunca ACE tokenlerini kazanmalarına imkân tanıyacak. Fakat potansiyel katılımcıların staking öncesi standart Müşterinizi Tanıyın (KYC) gerekliliklerini yerine getirmeleri gerekmektedir.

BNB havuzu için kullanıcı başına saatlik 6.860 ACE token sınırı bulunurken, FDUSD havuzunun kullanıcı başına 1.715 ACE token sınırı vardır. BNB stake etmeyi tercih edenler toplam 8.232.000 ACE tokenlik bir ödül havuzunu paylaşırken, FDUSD stake edenler 2.058.000 ACE tokene erişebilecek.

Binance, staking sürecinde adaleti ve doğruluğu sağlamak için önlemler almıştır. Kullanıcı ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri saatte birden fazla kez alınacaktır. Buna ek olarak kullanıcı ödülleri saatlik olarak güncellenecek ve kullanıcıların ödüllerini doğrudan spot hesaplarından istedikleri zaman biriktirip talep edebilmeleri sağlanacak. Binance'in, ödüllerin dağıtımında adaleti sağlamak için staking tokenlerini kullanıcı başına bir havuzla sınırladığını unutmamak önemlidir.

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! İşte Detaylar...

ACE Token Listelemesi

ACE tokeninin, staking programının başlatılmasından sadece beş gün sonra, 18 Aralık'ta Binance'de listelenmesi planlanıyor. Traderlar ve yatırımcılar ACE/BTC, ACE/USDT, ACE/BNB, ACE/FDUSD ve ACE/TRY dahil olmak üzere çeşitli işlem çiftlerine erişebilecekler.

Toplam 147.000.000 ACE token arzı vardır. Launchpool Token Ödülleri, toplam token arzının yüzde 7'sini temsil eden 10.290.000 ACE tokenini oluşturmaktadır. İlk dolaşımdaki arz, toplam token arzının yaklaşık yüzde 14,95'ine denk gelen 21.969.520 ACE token olarak belirlenmiştir.

Endurance blockchain'inde barındırılan Fusionist projesi, blockchain tabanlı oyun ve merkeziyetsiz uygulama (dApp) topluluğu içinde önemli bir ilgi yaratıyor. Fusionist, benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için en son teknolojiyi ve sürükleyici oynanışı bir araya getiren bir Web3 AAA oyunu olmayı vadediyor. Binance'in desteği ve ACE tokeninin piyasaya sürülmesiyle Endurance ve Fusionist parlak bir geleceğe hazırlanıyor.

Binance'in Launchpool programı aracılığıyla Fusionist (ACE) tokenini destekleme kararı, borsanın blockchain ve kripto para ekosisteminde inovasyonu teşvik etme taahhüdünün altını çiziyor. Binance, Fusionist gibi gelecek vadeden projeler için bir platform sağlayarak blockchain teknolojisinin ve merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesinde ve benimsenmesinde önemli bir rol oynuyor.

Katılım ve Başlangıç

ACE token staking programına katılmak isteyen kullanıcılar için süreç basittir. KYC gerekliliklerini tamamladığınızdan emin olun ve ve ardından ilgili havuzlarda BNB mi yoksa FDUSD mi stake edeceğinizi seçin. Staking programı yalnızca gelecek vadeden bir projeyi desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda ödül olarak ACE tokenleri kazanma fırsatı da sunuyor.

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu! İşte Detaylar... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan