Anasayfa Altcoin Binance Yükseltmesi Yaklaştı: BNB Fiyatı Devasa Ralli Görebilir!

Binance Yükseltmesi Yaklaştı: BNB Fiyatı Devasa Ralli Görebilir!

Altcoin

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'in yerel tokeni BNB, BNB Beacon Chain yükseltmesi öncesinde 400$'a doğru büyük bir ralli başlatıyor.

Binance Yükseltmesi Yaklaştı: BNB Fiyatı Devasa Ralli Görebilir!

Binance'in yerel tokeni BNB, hemen 400$'a doğru büyük bir ralli başlattı. BNB, üç aylık BNB yakma fiyatının ardından ve bu hafta planlanan BNB Beacon Chain hard fork yükseltmesi öncesinde büyük bir yukarı yönlü ivmeye tanık oluyor.

BNB Chain, 17 Nisan'da bir tweet'te, BNB Beacon Chain'in 310.182.000 blok yüksekliğinde Barral hard fork yükseltmesinden geçmesinin planlandığını duyurdu. Büyük yükseltme öncesinde Binance, 18 Nisan Salı günü saat 07:00 UTC'de BNB Beacon Chain (BEP2) için cüzdan bakımı gerçekleştirecek. Borsa, BNB çekme ve yatırma işlemlerini bir saatliğine askıya alacak.

Yükseltme, adını Fransız doktor ve anatomist Jean-Augustin Barral'dan almıştır. BNB Beacon Chain yükseltmesi, blok zincirindeki blokları işlemeye devam etmek için 2/3 doğrulayıcıların en son sürüme yükseltme yapmasını gerektirir. Bu nedenle Binance ekibi, düğüm operatörlerinden 21 Nisan'dan önce v0.10.10 sürümüne güncelleme yapmalarını istedi.

Barral hard fork yükseltmesi, BNB Beacon Chain ve BNB Chain arasındaki zincirler arası köprü için çeşitli güvenlik geliştirmeleri sunar. Bir IAVL kanıt doğrulama yükseltmesi, büyük fonlar çapraz zincir aktarım zaman kilidi, sahte kanıt tespiti sırasında transferleri otomatik duraklatma ve zincirler arası kanalları duraklatmak için doğrulayıcıya güç içerir.

14 Nisan'da Binance, 23. çeyreklik BNB token yakma mekanizmasında 2.020.132,25 BNB token yaktı. En son yanık aynı zamanda en son fiyat artışının arkasındaki sebeptir.

BNB Fiyatı Devasa Ralli Görecek!

BNB fiyatı son 24 saatte %5'in üzerinde arttı ve şu anda 345 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 333 dolar ve 350 dolar. Ayrıca, son 24 saatte işlem hacminin %50'nin üzerinde artması, yatırımcıların ilgisinin arttığına işaret ediyor.

Binance Yükseltmesi Yaklaştı: BNB Fiyatı Devasa Ralli Görebilir!

Günlük zaman diliminde, BNB fiyatı 340$'lık kilit direnç seviyesini kırarak 6 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. 355-360$ aralığındaki yerel direncin üzerine çıkarsa, 400$'a hızlı bir yükseliş olasıdır.

Ayrıca, RSI ve Bollinger bantları daha güçlü bir yukarı yönlü hareket gösteriyor. RSI 70'e yakın hareket ediyor. Oysa Bollinger bantları BNB fiyatında kırılım gösteriyor.

Haftalık zaman diliminde, RSI, Bollinger bantları ve hareketli ortalamalar, önümüzdeki haftalarda daha fazla yükseliş olasılığına işaret ediyor.

Kaynak: CoinGape

Binance Yükseltmesi Yaklaştı: BNB Fiyatı Devasa Ralli Görebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan