Kripto Para Haberleri

Binance’a şok suçlama!

ABONE OL:

Craig Wright, kripto para borsası Binance’in fuhuş için belirli bir bütçe ayırdığını ve bu bütçeden fuhuş için aylık olarak belirli bir destek sağladığı iddiasını ortaya attı.

Craig Wright, kripto para borsasının fuhuş için %30 oranında bütçesinin olduğunu ve bu bütçe sayesinde fuhuş sektörüne destek sunmaya devam ettiğini iddia etti. Bugüne kadar birçok kripto para borsası kripto para birimleri konusunda atılan adımlarda yasalara aykırı olsun veya olmasın fuhuş sektörü ile ilgili bir haber ortaya atılmamıştı.

Binance’in fuhuş sektörünü desteklemediği tahmin ediliyor. Ancak Craig Wright tarafından ortaya atılan bu iddiaların araştırılması mümkün olabilir ve bu isim bunları bilerek yapıyor olabilir. Binance ile arasında ciddi bir kavga olan Wright’ın kripto para borsasının kapanması için elinden geleni yapmak istediği, bunu yapabilecek bir gücü olmadığı için Binance kripto para borsasının kullanımını azaltmak ve daha fazla itibarını düşürmek için bu ve buna benzer söylemlere başvurmak zorunda kaldığı iddia ediliyor.

Binance ve diğer kripto para borsaları her ay milyonlarca dolardan, milyarlarca dolara varan kazanç elde ediyorlar. Bu kazancın belirli bir kısmını farklı faaliyetler için kullanıyor olsalar da bugüne kadar fuhuş sektörüne veya buna benzer sektörlere yatırım yapan kripto para borsası hiç olmamıştı. Bazı kripto para borsalarının hileli işlemler yaptıkları bilinse de bu tür iddiaların ortaya atılması sadece Craig Wright gibi isimlere zarar ettirebilir.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto Para Piyasasında Neler Oluyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu