Binance’a şok suçlama!

1 Dakikada Okunabilir


Craig Wright, kripto para borsası Binance’in fuhuş için belirli bir bütçe ayırdığını ve bu bütçeden fuhuş için aylık olarak belirli bir destek sağladığı iddiasını ortaya attı.

Craig Wright, kripto para borsasının fuhuş için %30 oranında bütçesinin olduğunu ve bu bütçe sayesinde fuhuş sektörüne destek sunmaya devam ettiğini iddia etti. Bugüne kadar birçok kripto para borsası kripto para birimleri konusunda atılan adımlarda yasalara aykırı olsun veya olmasın fuhuş sektörü ile ilgili bir haber ortaya atılmamıştı.

Binance’in fuhuş sektörünü desteklemediği tahmin ediliyor. Ancak Craig Wright tarafından ortaya atılan bu iddiaların araştırılması mümkün olabilir ve bu isim bunları bilerek yapıyor olabilir. Binance ile arasında ciddi bir kavga olan Wright’ın kripto para borsasının kapanması için elinden geleni yapmak istediği, bunu yapabilecek bir gücü olmadığı için Binance kripto para borsasının kullanımını azaltmak ve daha fazla itibarını düşürmek için bu ve buna benzer söylemlere başvurmak zorunda kaldığı iddia ediliyor.

Binance ve diğer kripto para borsaları her ay milyonlarca dolardan, milyarlarca dolara varan kazanç elde ediyorlar. Bu kazancın belirli bir kısmını farklı faaliyetler için kullanıyor olsalar da bugüne kadar fuhuş sektörüne veya buna benzer sektörlere yatırım yapan kripto para borsası hiç olmamıştı. Bazı kripto para borsalarının hileli işlemler yaptıkları bilinse de bu tür iddiaların ortaya atılması sadece Craig Wright gibi isimlere zarar ettirebilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!