Kripto Para Haberleri

Binance’ın 15 dolarlık Trust Wallet Token (TWT) airdropu nasıl alınır?

Geçtiğimiz günlerde Binance kullanıcılarının cüzdanlarına sadece 14.12.2020 ve 21.12.2020 arasında işlem yaptıklarından dolayı borsa tarafından 100 adet TWT dağıtıldı. Yukarıdaki tarihler arasında kripto para borsası Binance’da margin, spot ya da vadeli işlem yapan kişiler 100 TWT kazandı. Trust Wallet Token (TWT) Binance’da listelenmediğinden dolayı şu anda çoğu kişi bedava kripto paraları ile ne yapacağını bilmiyor. Bu makalemizde Trust Wallet cüzdan adresi, Binance telefon uygulamasından TWT çekimi ve Binance web sitesinden TWT çekimine odaklanacağız.

Trust Wallet Cüzdan Adresi nasıl öğrenilir?

Kripto para borsası Binance’ın kısa süre önce dağıttığı TWT tokenlerini almak için ilk olarak Trust Wallet uygulamasını indirmeniz gerekir. Trust Wallet Android uygulamasını indirmek için buraya ve iOS uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Binance hesabınız yoksa buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Binance hesabından bulunan Trust Wallet (TWT) tokenleri 5 Ocak 2020’ye kadar çekilmelidir yoksa cüzdanlarda bulunan tokenler sonsuza kadar kaybolacaktır.

Trust Wallet uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Binance’dan TWT çekmek için Binance Smart Chain adresinizi öğrenmeniz gerekiyor. Bunu öğrenmek için Trust Wallet uygulamasına girin, Smart Chain’e tıklayın. Daha sonra Al sekmesine tıklayın ve kopyala seçeneğini seçerek Binance Smart Chain adresinizi kopyalayın. Bu aşama aşağıdaki resimde gösterildiği gibi yapılmalıdır.

Binance telefon uygulamasında TWT nasıl alınır?

TWT’lerinizi Binance’ın telefon uygulaması üzerinde çekmek için yapmanız gereken ilk şey Binance cüzdan hesabınızı açmak ve daha sonra TWT tokenlerine sahip olup olmadığınızı öğrenmektir. Cüzdanınız TWT tokenleri varsa TWT simgesinin üstüne tıklayın ve daha sonra Çekme tuşuna tıklayın. Bu adımdan sonra Binance Smart Chain adresinizi girin ve işlem tamamlandıktan sonra TWT’lerinizin Trust Wallet cüzdanınıza gidip gitmediğini kontrol edin.

Binance web sitesinde TWT nasıl alınır?

Kripto para borsası Binance’ın web sitesini kullanıyorsanız ilk olarak cüzdanınıza gelin ve TWT tokenlerinden kazanıp kazanmadığınızı doğrulayın. Binance spot cüzdanınızda 100 adet TWT varsa bu kripto para borsasının TWT airdropuna katılmışsınız demektir.

Binance’ın web sitesinden TWT’lerinizi çekmek için ilk olarak ana menüde sağ üst köşede bulunan Spot cüzdan sekmesine, daha sonra çekme sekmesine tıklayın. Bu işlemi tamamladıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi arama alanına TWT yazın.

Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra alıcının TWT adresi kısmına Binance Smart Chain Adresinizi ve Miktar kısmına ne kadar TWT çekmek istediğinizi girin. Daha sonra Gönder’e tıklayın ve e-posta onaylama kodunuzu ve Google doğrulama kodunuzu doğru bir şekilde girdikten sonra işleminiz tamamlanacaktır. TWT’leriniz kısa süre içinde cüzdanınıza aktarılacaktır. TWT gönderim sürecini Binance cüzdanının sol alt köşesinde yer alan İşlem geçmişi kısmından transfer seçeneği olarak çekme seçerseniz takip edebilirsiniz.

TWT Tokenleri nasıl BNB’ye dönüştürülür?

Trust Wallet’a aktardığınız TWT tokenlerini BNB’ye dönüştürmek için şu anda 99.5 TWT için Trust Wallet uygulamasından en azından 0.0016 adet BNB bulunmak zorundadır. Bu BNB işlem ücreti TWT’leri BNB’ye dönüştürmek için gereklidir.

Trust Wallet cüzdanında bulunan TWT’lerini BNB’ye dönüştürmek için ilk olarak TWT’nin üzerine tıklayın, Daha fazla seçeneğini seçin, Trade TWT sekmesine tıklayın ve BNB ile TWT’nin yerini değiştirerek ne kadar TWT’yi BNB’ye dönüştürmek istediğini girin. Daha sonra Approve TWT sekmesine tıklayın ve işlem ücretlerini ödedikten sonra TWT’leriniz BNB’ye dönüşecektir. Şu anda 99.5 TWT 0.375 BNB ya da 12.26 dolara denk gelmektedir.

Yukarıdaki TWT çekme işlemlerinin tam tersini uygulayarak BNB’lerinizi Binance’a aktararak ticaret yapabilirsiniz. Detaylı Binance rehberimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu