Anasayfa Sektörel Binance'in Desteklediği The Weeknd Turnesinde Flaş Gelişme!

Binance'in Desteklediği The Weeknd Turnesinde Flaş Gelişme!

Sektörel

The Weeknd'in Binance tarafından desteklenen "After Hours Til Dawn" dünya turnesi ile ilgili önemli bir duyuru yapıldı. İşte ayrıntılar...

Binance'in Desteklediği The Weeknd Turnesinde Flaş Gelişme!

The Weeknd'in "After Hours Til Dawn" dünya turnesi Temmuz 2022'de başladı. Turne, başlangıçta Kuzey Amerika ve Avrupa'yı kapsıyordu.

Kanadalı şarkıcı, şimdi Avustralya ve Yeni Zelanda'da konser vermeye hazırlanıyor. Turne, dünyanın en büyük kripto borsası Binance tarafından desteklenecek. Aslında bu, "gelişmiş" bir hayran deneyimi için Web3 teknolojisini entegre eden ilk küresel konser turnesidir.

Resmî açıklamaya göre 30.000'den fazla hayran, EnterTheDimension.com aracılığıyla Binance ve The Weeknd'in çevrim içi mücadelelerine katıldı. Sonuç olarak turnede şu ana kadar 14 ülkeden 15.000 Hatıra NFT'si talep edildi.

Binance Küresel Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Rachel Conlan, bu ortaklık aracılığıyla Web3 deneyimlerinin gücünün ortaya çıkarılması konusunda iyimserdi. Bunun nasıl bir oyun değiştirici olabileceğine dair yorum yapan Conlan, şunları söyledi:

Eğlence sektöründe yeni standartlar belirlemek için kripto ve blok zinciri teknolojisinin gücünü nasıl kullandığımızın yüzeyini çiziyoruz.

Avustralya ve Yeni Zelanda'daki Kullanıcılar Avantajlardan Yararlanacak

Binance, The Weeknd'in turu için "özel" bir NFT koleksiyonu sunacak. Açıklamada, bunun "farklı sanat eserleri sunacağı ve sahipleri için çok sayıda cazip faydaya erişim imkânı tanıyacağı" belirtildi. Bu NFT'ler, 2023'te birkaç ay sonra satışa sunulacak.

Avustralya ve Yeni Zelanda söz konusu olduğunda, Binance kullanıcıları belirli şovlar için özel bilet ön satışları ve takdir tokenleri olarak sınırlı sayıda Souvenir NFT gibi fırsatlara erişebilecek.

Bu NFT'ler; ayrıca imzalı ürünler, özel etkinliklere giriş ve hatta The Weeknd'in konserlerine VIP erişim kazanma şansının kilidini açacak.

Binance'in Desteklediği The Weeknd Turnesinde Flaş Gelişme!

Genel olarak NFT dünyasının durumu son zamanlarda pek de cazip değil. Bored Ape Yacht Club gibi koleksiyonların taban fiyatları şu anda yaklaşık yüzde 85 oranında düşmüş durumda.

Aslında en iyi blockchain'lerdeki satışlar da önemli ölçüde düşmüş durumda. Geçtiğimiz 30 gün içerisinde BNB Chain'de 20,6 milyon USD tutarında NFT işlemi gerçekleştirilmiştir. Bu, aylık pencerede yüzde 31,55'lik bir düşüşe işaret ediyor.

Binance'in Desteklediği The Weeknd Turnesinde Flaş Gelişme! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik