Anasayfa Sektörel Binance'in Yeni Sosyal Medya Platformu Gündeme Oturdu!

Binance'in Yeni Sosyal Medya Platformu Gündeme Oturdu!

Sektörel

Binance, "Binance Messenger" platformunu Apple'ın App Store'unda piyasaya sürdü.

Binance'in Yeni Sosyal Medya Platformu Gündeme Oturdu!

Önde gelen küresel kripto para borsası Binance, "Binance Messenger" adlı kendi sosyal medya platformunu Apple'ın App Store'unda kullanıma sundu.

Binance Messenger'ın lansmanının, borsanın dün yaptığı duyuruda tanıtılan şeyin aynısı olduğunu varsaymak doğal olacaktır. Fakat bugün yeni uygulama hakkında soru sorulduktan sonra Binance, bunun sadece VIP müşteriler için zaten mevcut bir ürün olduğunu söyledi. Bu arada söz konusu ürünün neler sunduğuna bir göz atalım.

CyberConnect tarafından desteklenen Binance Messenger, kullanıcılara kripto topluluğu içinde kesintisiz iletişim, ağ oluşturma ve iş birliği için tek noktadan bir çözüm sunarak her şeyi kapsayan bir deneyim vadediyor. Yeni uygulama, etkileşimleri basitleştirmek ve kullanıcıların birbirleriyle bağlantı kurmalarını sağlayarak canlı ve ilgi çekici bir dijital ekosistemi teşvik etmek üzere tasarlandı.

Binance Yeni Sosyal Platformunu Android Kullanıcılarına Sunacak

Web 3 ekosistemindeki en büyük sosyal ağlardan biri olan CyberConnect, kullanıcılara ERC-4337/Account Abstraction kullanarak sosyal uygulamalar oluşturma imkânı sunuyor. Geliştiriciler, platformu kullanarak dijital kimliklere, içeriğe, bağlantılara ve etkileşimlere sahip uygulamalar oluşturabilirler.

Şirket, şu ana kadar yeni sosyal medya platformunu oluşturmak için ürün altyapısını kullanan Binance de dâhil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.

Binance'in Yeni Sosyal Medya Platformu Gündeme Oturdu!

Şirkete göre; sosyal platform, şu anda yalnızca iOS kullanıcıları için mevcut. Fakat borsa, daha geniş bir kitleye ulaşmak amacıyla bu platformu Android kullanıcıları için Google Play Store'da kullanılabilir hale getirmeyi planlıyor.

CoinMarketCap verilerine göre, CyberConnects'in yerel kriptosu CYBER, duyurudan önce işlem gördüğü 6,16 dolardan 6,76 dolara fırlayarak yüzde 12,76 artış gösterdi.

Binance, Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi için VIP Grup Sohbetini Tanıttı

Bu arada Binance Messenger'ın piyasaya sürülmesi, şirketin geçmişte geliştirdiği sosyal uygulamalar listesine ekleniyor.

Geçtiğimiz yıl Binance, VIP özel grup sohbet hizmetini tanıtarak kripto topluluğunda kullanıcı deneyimini geliştirme konusundaki kararlılığını ortaya koydu.

VIP grup sohbet hizmeti, güvenli ve gerçek zamanlı iletişim de dâhil olmak üzere bir dizi avantaj sunuyor. Şirketin blog gönderisine göre; kullanıcılar, bu kanal aracılığıyla kendilerine atanmış Kilit Müşteri Yöneticileri ve diğer Binance çalışanları ile sorunsuz bir şekilde etkileşim ve iletişim kurarak yüksek profilli müşterileri için kişiselleştirilmiş ve kapsamlı bir destek sistemi oluşturabiliyor.

Etkileşimli grup sohbeti özelliğinin yanı sıra kullanıcılar, e-posta yoluyla gönderilen grup bildirimlerinden de yararlanabiliyor ve böylece çevrim dışıyken bile önemli güncellemeler ve iletişimler hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar. Şirket, bu işlevselliğin kullanıcı etkileşimini artırdığını ve VIP kullanıcıların kripto para dünyasındaki en son gelişmelerden her zaman haberdar ve güncel olmasını sağladığını belirtti.

Binance, ayrıca VIP Grup Sohbet hizmetinin hem Ana Hesap hem de Alt Hesap sahiplerine hitap ettiğini ve hesap türlerine bakılmaksızın tüm kullanıcıların bu özel iletişim kanalına erişmesine imkân tanıdığını dile getirdi. 

Binance'in Yeni Sosyal Medya Platformu Gündeme Oturdu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik