Anasayfa Altcoin Binance.US Listeledi, O Altcoin Patladı: Yeni Ralli Gelebilir...

Binance.US Listeledi, O Altcoin Patladı: Yeni Ralli Gelebilir...

Altcoin

Binance.US sektörün en popüler meme coin projelerinden biri olan Floki Inu'yu listeledi ve fiyat adeta patlama yaptı! İşte detaylar...

Binance.US Listeledi, O Altcoin Patladı: Yeni Ralli Gelebilir...

FLOKI, son 24 saatte %75'ten fazla değer kazandı. Devasa ralli, dünyanın en büyük kripto borsa Floki ekosisteminin yerli token Amerikan kolunda listelemesinden sonra geldi. İlk ralli, tokenin altı haftanın en yüksek seviyesi olan 0,000047 dolara kadar çıkardı. FLOKI şu anda CoinMarketCap'te en büyük 100 kripto para birimi arasında yer alıyor.

Binance.US'un resmi web sitesinde yaptığı duyuruya göre, kullanıcılar bugün FLOKI ticareti yapabilecekler. Duyuruda, "FLOKI ekosistemi şu anda Play-to-Earn oyunu, FlokiFi (DeFi), kripto eğitimi, Floki ön ödemeli kart (Visa/Mastercard) ve ayrıca NFT koleksiyonları ve pazar yerlerinden oluşuyor ve önümüzdeki süreçte daha fazla uygulama ile gelecek."

Floki, listelemeyi projeyi meşrulaştırmak için iyi yapacak büyük bir adım olarak nitelendirerek haberi Twitter'da verdi. Binance.US'ta listelenmesiyle FLOKI, epeydir listede olan popüler meme coin'ler Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) katılıyor. Floki, “meme coin üçlemesini Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile kesin bir şekilde tamamlıyoruz” diye tweet attı.

Floki Inu (FLOKI) İçin Sırada Ne Var?

Binance.US Listeledi, O Altcoin Patladı: Yeni Ralli Gelebilir...

Yazma sırasında FLOKI 0,000038 dolardan işlem görüyordu. Binance.US'ta listelenmesi, tokenin piyasa kapitalizasyonunda %75'lik bir artışa yol açarak onu 374 milyon dolara çıkardı. Fırsatçı tüccarlar, tokenin listelendiği haberinin gelmesinin ardından token uzun vadeli satın almak için çabaladı ve günlük işlem hacminde ciddi bir artışa yol açtı diyebiliriz.

Bu haftanın başlarında Twitter, Floki'yi bir kuruluş olarak tanıdı ve resmi hesabına altın ''onay'' işareti verdi. Geçen hafta Floki, kullanıcıların ödül kazanmasını sağlamak için test ağında staking programını başlattı. Ana ağ lansmanının yakında gerçekleşeceği bildiriliyor.

Binance.US Listeledi, O Altcoin Patladı: Yeni Ralli Gelebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Play-to-Earn vs Move-to-Earn: Kripto Sektörünün Dev Rekabeti!
Rehber Banu Fırıncılar
Meme Coin Kökeninden Kripto Macerasına: FLOKI Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Meme Coin Nedir? Popüler Meme Coinler Nelerdir?
Rehber Banu Fırıncılar
Ölü Coin (Dead Coins) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan