Anasayfa Altcoin Bir Günde 10 Bin Kullanıcı Kaydoldu: Bu Coin Sıçrama Yaptı!

Bir Günde 10 Bin Kullanıcı Kaydoldu: Bu Coin Sıçrama Yaptı!

Altcoin

Arjantin'de 24 saat içinde rekor sayıda kayda ulaşan Worldcoin'in fiyatı önemli ölçüde artış gösterdi.

Bir Günde 10 Bin Kullanıcı Kaydoldu: Bu Coin Sıçrama Yaptı!
Hızlı İçerik

Worldcoin (WLD) fiyatı, 25 Temmuz'daki lansmanından bu yana düzeltici bir modelde düşüş gösterdi. Bu düşüş, 5 Eylül'de 1,02 dolarlık bir dip seviye ile sonuçlandı. Bununla birlikte fiyat, 5 Eylül'de bir sıçrama başlattı ve o zamandan bu yana yaklaşık yüzde 25 artarak gelecekteki potansiyel bir kırılmanın işaretlerini gösterdi.

WLD fiyatı, 24 Temmuz'daki listelemesinden bu yana düşüş trendinde. Aşağı yönlü hareket, alçalan paralel bir kanalın içinde yer alıyor. Bu kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir. Kanaldan nihai bir kırılma, gelecekteki en olası fiyat senaryosudur.

5 Eylül'de fiyat, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1,02 dolara geriledi ancak hemen ardından sıçrama yaptı. Bu sıçramanın, Worldcoin'in 24 saat içinde 10.000 Arjantinliyi kaydettiği haberinden kaynaklanmış olması muhtemeldir. Fiyat, şu anda kanalın üst kısmında işlem görüyor ve bir kırılma olasılığını daha da artırıyor.

Bir Günde 10 Bin Kullanıcı Kaydoldu: Bu Coin Sıçrama Yaptı!

Boğalar Hala Avantaja Sahip

Altı saatlik RSI, bir kırılma olasılığını destekliyor. Yatırımcılar, bir piyasanın aşırı alım veya aşırı satım olup olmadığını değerlendirmek için RSI'yı bir momentum göstergesi olarak kullanır. Bu, yatırımcıların bir varlığı biriktirme veya satma konusunda karar vermelerine yardımcı olur.

RSI değeri 50'nin üzerindeyse ve trend yukarı doğruysa boğaların hala avantajı vardır, ancak değer 50'nin altındaysa bunun tam tersi geçerlidir. Gösterge 50'nin üzerinde ve artıyor, her ikisi de yükseliş trendinin işaretleri olarak kabul ediliyor.

Bir Günde 10 Bin Kullanıcı Kaydoldu: Bu Coin Sıçrama Yaptı!

Bir kırılma durumunda, WLD fiyatı yüzde 65 oranında artabilir ve 2,10 dolarlık yatay direnç alanına ulaşabilir. Fakat rallinin hızını kaybetmesi durumunda WLD fiyatı, şu anda 0,75 dolar olan uzun vadeli kanalın destek hattına düşebilir. Bu yüzde 40'lık bir düşüş anlamına gelir ve tüm zamanların en düşük fiyatını oluşturur.

Kaynak: BeInCrypto

Bir Günde 10 Bin Kullanıcı Kaydoldu: Bu Coin Sıçrama Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)