Altcoin Haberleri

Bir Sonraki Dogecoin Hangisi Olacak?

Son günlerde kripto para birimi alanında CatzCoin (CATZ) diğer Binance Smart Chain altcoinlerinden daha iyi performans gösterdi.

CatzCoin (CATZ) Kurucu Ortağı ve Büyüme Müdürü David:

DeFi teknolojisinin sonsuz potansiyeli altında hızla gelişebilecek ve lider bir küresel topluluğa dönüşebilecek bir kedi severler topluluğu oluşturmak istedik. Son zamanlardaki kripto para düşüşüne rağmen hayırsever bağışlarla kedi barınakları için şimdiden 250 bin dolar topladık.

CatzCoin Nedir?

CatzCoin resmi kaynaklarına göre; CatzCoin (CATZ) bir vizyona sahip bir topluluk tokenidir. Hedefimiz iki yönlüdür. Birincisi, dünyanın dört bir yanındaki kedi hayranlarını birleştirmek ve onları gelişen merkezi olmayan finans (DeFi) pazarında ekonomik olarak güçlendirmektir. İkincisi, terk edilmiş veya evsiz kedileri desteklemektir.

CatzCoin Projesi, tüm tüylü dostlarımızın sevgi dolu bir evde korunmalarını ve mutlu olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. CatzCoin küresel toplulukta hızla ilgi odağı haline geliyor. CatzCoin bir topluluk tokenlerinden daha fazlasıdır; aynı zamanda CatzSwap, CatzFarm, CatzTrading ve diğer girişimlerin kurulacağı bir DeFi ürünüdür.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Messari: Sonraki DeFi Patlaması Gereksiz Kripto Paralardan Çıkacak

catzcoin

CatzCoin Bir Sonraki Dogecoin mi?

CatzCoin (CATZ), küresel toplulukta hızla bir şekilde ilgi odağı haline gelen en yeni kripto para birimlerinden biridir. Aynı zamanda listelenen diğer BSC altcoinlerine karşı %22’lik ticaret performansıyla son günlerde tüm ilgileri üzerine çekmiştir. Örneğin aynı zaman diliminde Dogeocin sadece %16 ve Shiba Inu %21 değer kazanmıştır. Böylece CATZ hızla yatırımcılar için odak noktası haline geldi.

CatzCoin (CATZ) son günlerde popülerlik kazandı ve kripto para düşüşünden sonra normale göre %2 daha yüksek seviyelerde işlem gördü. CATZ, genel piyasa ortamından etkilenmeden önce 1 Mayıs 2021’deki başlangıcından bu yana 28.167.025 dolarlık piyasa değerine ulaştı.

İlk ayında, CATZ ICO’suna yalnızca 2 hafta kalmışken %100.000 değer kazandı. Bu üstün performans, hızla büyüyen ve sadık yatırımcı tabanından kaynaklanmaktadır. CatzCoin (CATZ) sahiplerinin ortalama günlük büyümesi diğer BSC altcoinleri arasında en yüksek olanı ve şaka odaklı kripto para birimleri arasından ise en iyi büyümeye sahip token olmuştur.

CATZ sahibi başına piyasa değer, diğer BSC altcoinleri arasında en yüksek olan 864 dolardır ve böylece CatzCoi, Cumrocket Crypto (CUMMIES) ve Banano (BAN) değerlerini aşmaktadır.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano (ADA) Amerikalı Şarkıcıların Satın Almasıyla Rekor Seviyelere Ulaştı

CatzCoin ekibi Sidney, Avustralya’dadır ve güçlü bir yazılım, kripto para geliştirme, finans, pazarlama ve satış deneyimine sahiptir. Proje takımının net bir planı ve heyecan verici bir yol haritası var. CATZ ve CatzNation etrafında en iyi merkezi olmayan ekosistem olacak DECO’yu inşa etmeyi planlıyorlar. CATZ, son 24 saatte PancakeSwap’ta diğer altcoinler arasında en yüksek olan hacme sahipti ve bu zaman diliminde 216 bin dolarlık işlem hacmine ulaştı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu