Anasayfa Altcoin Birleşmiş Milletler, Web3 Eğitimi için Bu Altcoin Projesini Seçti!

Birleşmiş Milletler, Web3 Eğitimi için Bu Altcoin Projesini Seçti!

Altcoin

Birleşmiş Milletler, personel için Web3 eğitimi geliştirmek üzere Algorand'dan faydalanıyor.

Birleşmiş Milletler, Web3 Eğitimi için Bu Altcoin Projesini Seçti!

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, personeli için Web3 üzerine bir eğitim müfredatı geliştirmek amacıyla Algorand Vakfı ile ortaklık kurdu. 

UNDP; 30 Kasım'da duyurduğu Algorand Blockchain Akademisi'ni, 22.000'den fazla çalışanının ve diğer Birleşmiş Milletler kuruluşlarından personelin kullanımına sunacak. Müfredat, sürdürülebilir kalkınma bağlamında blockchain teknolojisi için pratik uygulamalara odaklanacak.

Birleşmiş Milletler, Web3 Eğitimi için Bu Altcoin Projesini Seçti!

2024'ün Birinci Çeyreğine İşaret Edildi

Kursun beta versiyonu 2024 yılının ilk çeyreğinde başlayacak ve yıl boyunca UNDP'nin tüm personeline yayılacak. Girişim, alternatif finans ve düşük karbonlu kalkınmaya odaklanan bir UNDP araştırma ve veri analisti olan Robert Pasicko tarafından Yeni Delhi'deki Algorand Impact Summit'te duyuruldu.

Pasicko, "Algorand Blockchain Akademisi; ekibimizin, blockchain teknolojisini kullanarak karmaşık küresel zorlukları ele almak için gereken araçlarla donatılmasında etkili olacak. Dünyanın dört bir yanındaki BM uygulayıcılarına beceri kazandırmaktan, onları güçlendirmekten ve onlara ilham vermekten heyecan duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Girişime Algorand ekosistem projeleri HesabPay, Wholechain, Koibanx ve Quantum Temple'dan temsilciler katılacak.

Algorand Vakfı Eğitim ve Kapsayıcılık Başkanı Doro Unger-Lee, "Bu eğitim ve araç girişimini, bir dizi alanda sürdürülebilir kalkınma hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olmak için blockchain'in eyleme geçirilebilir, yerinde kullanım örneklerini belirleme ve sunma yolunda kritik bir ilk adım olarak görüyoruz." dedi.

Birleşmiş Milletler, Web3 Eğitimi için Bu Altcoin Projesini Seçti! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan