Bitcoin 10.000 dolar olacak mı?

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin’in fiyatı son zamanlarda Temmuz 2018’den bu yana ilk kez 8.000 dolara yükselerek yeni bir rekor kırdı, boğalar adımlarını 10.000 USD’ye yükseltebilir mi? Özellikle, Kasım 2017’de Bitcoin ilk kez 10.000 dolara ulaştığında, yaklaşık 6.000 dolardan itibaren yükselen bir yükselişe devam etti ve bir ay içinde son dönüm noktalarına benzer bir şekilde fiyatında kalıcı olmayan bir takım yeni değişimler oldu.

Bitcoin, 2019’un büyük bir bölümünde sürekli bir yükseliş içinde olması da kripto para yatırımcısı insanların dikkatini çeken bir konu idi, Nisan ve Mayıs ayları, sadece 30 günde %55’lik bir kazançla öne çıkıyor. Genel olarak, geçen yıldan bugüne Bitcoin fiyatı %113 civarında bir artış gördü. Kripto para birimi piyasası, 20 milyar doların üzerinde bir ilavenin olduğu ve piyasa hacminin arttığı bir dönemden geçti. Bitcoin şu anda geçmiş zamanında olduğu gibi 8.000 dolar sınırında işlem görüyor.

Belki de kripto para birimlerinin değerini en fazla etkileyen konular arasında ABD ve Çin arasında devam eden ticaret savaşları olabilir. ABD’nin yeni yaptırımları devreye girebilir ve kripto para birimleri bu nedenle Asya merkezli dev ülke Çin vatandaşları tarafından tercih edilebilir. Asya’da kripto para birimlerine olan talep artış göstermiş ve gösteriyor olabilir.

Bitcoin Çin’de yaşayan vatandaşlar için en iyi alternatifler arasında. Pekin yönetimi kripto para birimlerini de takip edemediği için Çin vatandaşları Bitcoin’i iyi bir alternatif olarak görüyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
242
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
242
Şaşkın
Lol Lol
363
Lol
Harika Harika
242
Harika
Korkunç Korkunç
201
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!