Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 10.250 dolara kadar geriledi

Bitcoin fiyatı bugün 10.250 dolara kadar gerileyerek piyasada yatırımcıların satış yapmasının ardından tekrar dengelenme sürecine girdi 10.250 dolara kadar bir düşüş eğiliminin hemen kısa süre geçmesinin arkasından Bitcoin 10.350 dolara kadar yükseliş gösterdi ve fiyatlar bir anda düşerken, bir anda dengelenmeye doğru yön buldu. Bitcoin fiyatı son zamanlarda düşüş eğilimi gösterirken, bazı yatırımcılar bu dönemin kolay geçmeyecek olduğunu bugün yaşanan düşüşler ile birlikte anladı. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının yatırımcıların piyasada yapmış oldukları ve beklentilerin tersine giden satışlar nedeniyle oldu.

Balinalar bile son dönemde piyasada pek fazla kararlı hareket etmiyor ve çoğu kripto para yatırımlarını geri çekip piyasayı düşürüp hemen arkasından ise tekrar piyasaya girme derdindeler. Bitcoin fiyatının değer kaybetmesi tüm kripto para pazarının değer kaybetmesine neden olsa da yatırımcıların bu dönemde beklentileri düşük tutması önerilmekte. Yatırımcıların düşük beklenti ile hareket ederler ve piyasaya yatırım yaparlar ise bu dönemi daha iyi ve daha kolay atlatmalarının mümkün olabileceği değerlendiriliyor.

Giderek daha çok insanı etkileyen Bitcoin, bu dönemde 11.000 dolar seviyesinin de altında bir fiyat üzerinden hareket etmeyi sürdürüyor ve yatırımcılar bu dönemin kısa sürmesi veya en kolay şekilde atlatmak için alım yapmak ve satışlar arasında daha büyük bir takım kararsızlıklar yaşıyorlar. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğunu yine yatırımcıların karar ve rolleri belirlemekte olsa da piyasa hacmi düşüşleri bu sürede devam edecektir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu