Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 10.580 dolara düştü!

Bitcoin fiyatı düştü. Son 72 saat içerisinde rekor üzerine rekor düşüş gören Bitcoin fiyatı yeni ve eski olmak üzere tüm kripto para yatırımcılarına zor birkaç saat yaşattı ve düşüşler giderek daha fazla artacak gibi görünüyor. Milyarlarca dolar piyasa hacminin siliniyor olması bir yandan, bir tarafta ise Bitcoin’in değerinin sürekli olarak düşüş eğilimi göstermeye devam etmesi kripto para pazarında yatırımcıların nasıl karar verecekleri konusunda yatırımcıları oldukça fazla zorluyor. Yatırımcılar için bu dönemde yeni yatırım yapacak oldukları ve buna hazırlık yaparken, bir anda başlamış olan bu mevcut 3.000 ABD Doları seviyesini bile aşan düşüşler piyasa için ciddi bir endişe sebebi.

Yatırımcılar için bu düşüşler hem panik satış yapanların piyasada daha fazla düşüşe neden olması, hem balinaların satışlarının daha fazla hızlanmasına sebep oluyor. Bundan sorumlu olan tek balinalar değil, aynı zamanda milyonlarca Bitcoin yatırımcısı da bu düşüşlerden kar amaçlı satışlar yaptıkları için sorumlu tutuluyor

10.580 dolar seviyesine düşüş olması piyasa açısından büyük bir kriz olmasa da yatırımcılar için bu dönemde büyük bir kriz olarak ifade edilmeye başlamışa benziyor. Bazı Bitcoin sahibi olan piyasada milyonlarca doları bulunan yatırımcıların bu dönemde verecekleri kararın yine 10.000 dolar seviyesinin altının görülüp görülmeyecek olduğunda belirleyici bir rol oynayacak oldukları kesin. Bitcoin balinalarının ise yine bunlar kadar önemli olduğu ve verecek oldukları kararlara göre piyasada nelerin yaşanacak olduğunu belirleyecek isimler oldukları değerlendirilmekte.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  FBI Yöneticisi: Kripto Paralara Dikkat Edilmeli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu