Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 11.400 dolara yükseldi

Bitcoin fiyatı bugün sabahın erken saatlerinde 11.400 dolar seviyesine kadar artış gösterip yatırımcılarına tekrar yükselebilecek olduğuna dair olumlu bir atmosferi yaratmayı başarmışa benziyor. Kripto paraların son dönemde sürekli değer kaybetmesi ve buna bağlı olarak ciddi bir takım düşüşlerin devam ediyor olması yatırımcılara piyasada ne yapacak oldukları konusunda endişe yarattı.

Bugün ise kısa süre içerisinde 400 dolar kadar bir fiyat artışının görüldüğü Bitcoin fiyatında beklenmedik gelişmeler yaşandı ve fiyat 11.400 dolara kadar büyük olmasa da beklentilerin üzerinde olan bir yükseliş gösterdi. Bitcoin’i yükselten hamlenin dün yaşanan global haberler nedeniyle olmuş olabileceği değerlendirmesi yapılırken, bazı kaynaklar ise balinaların piyasanın düşüşünü daha fazla devam ettirmeye istekli olmadıklarını savundu.

Kripto para piyasasında devam eden fiyat düşüşlerine yine bir son verilmiş olabilir. Analistler kesin bir karar veremezken, fiyatların düşecek olduğu beklentisi ile hareket edilmesi gerektiğini iddia ediyor ve piyasa hacminin olası düşüşlere karşı bir erken uyarı olarak algılanabileceğini ifade etmekteler. Bitcoin fiyatı düşecek mi, yoksa yükselecek mi, merak edilirken yatırımcılar için bu dönemde 11.400 dolar seviyelerini çok iyi takip etmeli ve piyasa hacmini de yakından izlemeli. Bitcoin’in yükselmesi tüm kripto para piyasasının yükselmesine eşit olacağı için kripto para pazarının en önemli para birimi olarak tanınmış olan Bitcoin herkes için çok önemli. Bitcoin fiyatının yükselmesi piyasanın geleceği anlamının devamı niteliğinde.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu