Bitcoin 20 saat boyunca bu seviyeyi korumalı

1 Dakikada Okunabilir


Beklenenden biraz daha uzun sürmüş olabilir, ancak haftasonu boğaları yatırımcıları üzmedi ve kripto para fiyatlarında yükseliş yaşandı. Avrupa’da Pazar sabahı, son iki saat içinde Bitcoin fiyatı 8,500 ABD doları seviyesinden 8,750 ABD Doları seviyesinin üzerine çıkması beklentisini bugün sabah saatlerinde biraz geç olsa da karşılayabildi.

Asyalı tüccarlar ard arda birkaç hafta boyunca ayarladıkları tempoyu koruyamadılar, fiyatlar ise son 24 saatin çoğu için 8.500 USD seviyesine kadar düştü ve fiyatların büyük oranda değişmemesi yatırımcılara moral oldu. Ve sonra, altı saat boyunca, 8,761 USD seviyesine yükselmeden önce 8,600 USD seviyesinin hemen altındaki 30 USD’lik dar bir kanalda işlem gören Bitcoin bu riskli pozisyondan kısa sürede kurtuldu.

Diğer en önemli altcoin kripto paralar ise bu en son gelişmeden sonra da benzer olumlu fiyat ve piyasa hacmi artışları gördü, piyasa hacmi 77 milyar dolar piyas hacmi değişimi ile 277 milyar dolar seviyesinde kendisini korudu.

Bitcoin fiyatındaki günlük bu son işlemler yatırımcılar için pek beklenmedik değişimler olsa da yatırımcıların bu dönemde kripto para yatırımlarının değeri konusunda beklentilerin 7.900 dolar üzerinde olduğunu belirtmekteler.

Ancak, Bitcoin bir sonraki hedef olarak ilk önce 9,000 ABD Dolarını geçmelidir. Dün yapılan analizler, Bitcoin’in yeni bir ivme kazanması için önümüzdeki hafta için yükseliş havası oluşturması gerektiğini ve bunun için de önümüzdeki 20 saat boyunca bu seviyelerin üzerinde veya çok yakınında kalması gerektiğini kanıtlamaktadır.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
161
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!