Anasayfa Bitcoin Bitcoin 2023'te ATH Yapacak mı? İşte Analistlerin Tahminleri...

Bitcoin 2023'te ATH Yapacak mı? İşte Analistlerin Tahminleri...

Bitcoin

Kral kripto para birimi Bitcoin (BTC), son rallisinin ardından 2023'te ATH yapacak mı? Analistler şöyle diyor:

Bitcoin 2023'te ATH Yapacak mı? İşte Analistlerin Tahminleri...

Geçtiğimiz hafta 35.000 doları aşan Bitcoin (BTC), kripto topluluğundaki önemli gelişmeler ve akabinde 31.000$ direnç seviyesinin üzerinde kararlı bir kırılmayla son zamanlarda gündemden düşmüyor. Bu ralliyi özellikle ilginç kılan şey, uzmanlar ve analistler arasında Bitcoin (BTC) için dibin göründüğüne dair artan kanı. Bu koroya katılan en son kişi, deneyimli tüccar ve piyasa analisti Peter Brandt oldu.

Çarşamba günü Brandt, Twitter'da piyasa yollarının öngörülemezliğini vurgularken, Bitcoin'in (BTC) dibe ulaştığına dair inancının sinyalini verdi.

Ancak uzman, planı iki yıldır kullandığını söyleyerek, Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmadan önce uzun bir fiyat konsolidasyonu veya yatay hareket dönemiyle karşı karşıya kalabileceğini öngördü.

Bununla birlikte, yükseliş beklentisi olan tek analist Brandt değil. Popüler kripto analisti Kevin Svenson da Bitcoin (BTC) için en iyi satın alma fırsatının genellikle halving (yarılanma) olaylarından önce olduğunu vurguladı ve tarihsel döngülerin birbiriyle uyumlu olmaya devam ettiğinin altını çizdi.

Diğer Yatırımcılar Bitcoin (BTC) İçin Ne Diyor?

Ancak kripto alanındaki herkes bu iyimserliği paylaşmıyor. Tanınmış bir altın savunucusu olan Peter Schiff, şüpheciliğini bugün tweet atarak ifade etmeye devam etti:

CNBC'nin "Mad Money" programının sunucusu Jim Cramer da Bitcoin'in (BTC) gelecekteki fiyatı hakkında kötümser tahminlerde bulunuyor. Bu ayın başlarında Bitcoin'in (BTC) önemli bir düşüş yaşamak üzere olduğunu açıkladı. Ancak Bitcoin (BTC) meraklıları bu tür tahminlere şüpheyle yanıt verdi ve kripto para biriminin son dönemdeki fiyat artışından gurur duydu.

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) gücünü göstermeye devam ederken, uzmanlar ve analistler de Bitcoin'in (BTC) gelecekteki gidişatını tartışmaya devam ediyor. Kripto analisti 'Rekt Capital', tüm önemli düşüş fraktal geçersiz kılma kriterlerinin karşılandığını belirterek, Bitcoin'in (BTC) yıllık en yüksek seviyesi olan 31.000 doların üzerine çıkmasının fiyatların daha da yükselmesine yardımcı olabileceğini vurguladı.

Bu arada, kripto fon yöneticisi Dan Tapiero da Bitcoin'in 25.000 dolarlık desteğinin, kripto para birimini kısa vadede 35.000 ila 45.000$ aralığına ve 2024 yılına kadar yeni zirvelere çıkarmaya hazır olduğunu ilan ederek yükseliş duygularını paylaştı.

Kaynak: CoinGape

Bitcoin 2023'te ATH Yapacak mı? İşte Analistlerin Tahminleri... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar