Bitcoin 250 dolar kaybetti!

1 Dakikada Okunabilir


Bitcoin 7.700 dolara düştü! Bitcoin fiyatındaki son düşüşler ile kripto para birimlerinin değerinde büyük oranda düşüşler var. Yatırımcılar için bir süre önce 10 bin dolar beklentileri yaratan ve 2 saat kadar önce düşüşe geçen Bitcoin fiyatında bu düşüşler yatırımcılara şok etkisi yaratmayı sürdürüyor.

Yatırımcılar piyasada fiyatların düşmeye devam etmesinin ardında tekrar bir süredir ayı piyasasının yaşanabileceği endişesi ile hareket ederken, birçok kripto para sahibi olası fiyat düşüşlerinin kendisini nasıl etkileyecek olduğunu düşünüyor. 200 doları geçen bu düşüşlerin piyasada Bitcoin fiyatını olumsuz bir düşüş sürecine sürükleyebilecek olduğu ve fiyatın sürekli olarak düşmeye başlamasında yine büyük bir rol alabilecek olduğu iddia ediliyor. Yatırımcıların ise bu son dönemde yatırımlarını çekmek konusunda acil panik hareket etmesinin sonuçlarının kötü olabileceği kripto para analisti kişilerce belirtilmekte.

Yatırımların değerinin yükselebilecek olduğunu düşünen kripto para analistleri küçük bir düşüş beklerken, bazı kripto para analistleri ise bu düşüşlerin son bulabilecek olduğunu düşündüler. Bitcoin fiyatında 200 dolardan daha büyük bir oranda kayıp olması 8000 dolar seviyesinin altına düşüş olmasında büyük bir rol oynayabilir. Yatırımcıların ise bu dönemde buna karşı daha dikkatli hareket etmesi gerek.

7.800 dolara düşen Bitcoin fiyatının ne zaman yükselecek olduğu ve tekrar 8.000 doları görüp görmeyecek olduğu ise merak konusu.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
161
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
162
Şaşkın
Lol Lol
282
Lol
Harika Harika
161
Harika
Korkunç Korkunç
121
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!