Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 3.300 dolar seviyesini tekrar aştı

Bitcoin fiyatındaki artışlar tekrar 3.300 dolar seviyesini aşarak 3.350 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bir süredir düşüş eğiliminde olan Bitcoin, koin sahipleri tarafından yapılan satışlar dolayısı ile tepki görmüş ve koin sahipleri yeni alımlar yapmayacak olduklarını ve satışların daha fazla artmasına yönelik olarak kendilerinin de satışlar yapacak olduklarını açıklamıştı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar yüksek boyutlu olacak olduğu konusu henüz merak edilirken, analistler ise bu süreçte koin sahiplerinin dikkatli olmasını önermiş ve koin sahipleri tarafından yapılacak olan tüm işlemlerde çok dikkatli olarak hareket edilmesini önermişti.

Bitcoin fiyatının ne zamana kadar böyle düşüşler gösterecek olduğu ve düşüşlerin ne zaman son bulacak olduğu merak edilirken, koin sahiplerinin gelecek 3 ay boyunca piyasayı iyi takip etmesi ve piyasadaki gelişmelerden haberdar olmaları öneriliyor. Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra başlayan kripto para düşüşlerinin ne kadar süre devam edecek olduğu yönünde endişeler daha fazla artmış ve yatırımcılar alım yapmanın gelecek vaat etmediğine ve yatırımlarının değer kazanıp kazanmayacak olduğu konusunda endişeliler.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Mike Novogratz'den Galaxy Digital için yeni hamle

Bitcoin yıl sonunu bekliyor olabilir

Bitcoin fiyatındaki yükselişlerin ne zaman tekrar başlayacak olduğu konusu merak ediliyor ancak bu yılın sonuna kadar 3 hafta kala fiyatların yükselebileceği ve aniden tırmanabilecek olduğuna yönelik iddialar yok değil. Beklentilerin yıl sonunda 9.500 dolar ve üzerinde olması ise kripto para sahiplerinin biraz da olsa yıl sonu beklentilerinin olumsuzluğunu engelliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu