Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Bitcoin 3.500 dolara yükseldi, kararsızlık artıyor

Bitcoin fiyatının 3.500 dolara yükselmesi ile birlikte kararsız kalan koin sahipleri daha çok kararsız kaldı. Bitcoin alıp almamak konusunda ne yapacak olduklarına karar veremeyen yatırımcılar, ellerindeki kripto paraların yeterince fazla olmasına mı, yoksa bekleyerek daha fazla düşüş olduğunda mı alım yapmaları gerektiği konusuna karar veremediler. Yatırımcılar, bir süredir devam eden kripto para düşüşlerinden en fazla son aylarda etkilendiklerini belirtirken, ne zaman dibi görecek olduklarını bilemediklerini ve bunun endişesi içerisinde kalarak yatırımları hakkında karar veremediklerini belirtiyorlar.

Bir süre önce başlayan düşüşlerin ardından devam eden tartışmalar sürerken, yatırımcıların neden dolayı karar veremedikleri konusu hala belirsiz. Yatırımcılar için bu süreçte yaşanan kayıplar oldukça fazla ve bu kayıpları geri kazanmak hiç de kolay olmayacak.

Yatırımlarınızı satmayın uyarısı

Analistler ise bu seviyenin altına düşüş olmayabilecek olduğunu, 3.500 dolar seviyesinin çok iyi bir alım seviyesi fiyatı olabilecek olduğunu ancak dikkatli olmayan yatırımcıların bu fiyat seviyesinde bile kayıplar yaşayabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Analistler açısından kripto paraların bir süre önce başlayan düşüşlerini durdurmak pek mümkün olmayabilir.

kripto para fiyatlarının sürekli düşüş eğiliminde olması yatırımcılar açısından olumsuzluk yaratan bir neden ve kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşler sürekli olarak artıyor. bitcoin yatırımcıları 3.500 dolar seviyesinde beklerse kazançları daha fazla artabilir ve yükselebilir. en iyi alım seviyesi ne kadar olur bunu bilebilmek mümkün değil.

-Yorum-

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu